Скандальну чиновницю Наталю Баласинович виключили зі списку "Європейської солідарності"

Про це стало відомо сьогодні...

ЖИТОМИРЯНИ ВИБОРОЛИ ПРИЗОВІ МІСЦЯ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З КАРАТЕ
27 листопада 2018
24-25 листопада у м.Одесса проходив Чемпіонат України з карате серед кадетів, юніорів, молоді та дорослих.

Змагання, у яких взяли участь понад 500 спортсменів з 14 областей, є першим етапом відбору до складу національної та молодіжної збірної України на 2019 рік.

Успішно на чемпіонаті виступили житомиряни, які представляли 2 клуби: «Додзе» та «Саторі».

Перше місце вибороли у розділі командне ката: Бондаренко Максим, Яворський Анджей та Талько Михайло.

Друге місце у загальному заліку серед чоловіків у ваговій категорії до 67 кг виборов Корягін Єгор. Третє місце у розділі ката 14-15 років посіла Нужда Дарина. Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом.