Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Директор обласної філармонії Тетяна Миколаївна Руденька – талановитий керівник і творча особистість
Директор обласної філармонії Тетяна Миколаївна Руденька – талановитий керівник і творча особистість

Входячи в храм мистецтва, ми...

  • Директор обласної філармонії Тетяна Миколаївна Руденька – талановитий керівник і творча особистість
    Директор обласної філармонії Тетяна Миколаївна Руденька – талановитий керівник і творча особистість

    Входячи в храм мистецтва, ми...

  • Сергію Пашинському - 53 роки!
    Сергію Пашинському - 53 роки!

    Пашинського називають першим політичним в'язнем...

  • Где обедали в Житомире Зеленский и Лукашенко: что ели и что пили
    Где обедали в Житомире Зеленский и Лукашенко: что ели и что пили

    …Чтобы гости из соседнего государства...

  • Житомирянин став радником міністра охорони здоров'я України Зоряни Скалецької
    Житомирянин став радником міністра охорони здоров'я України Зоряни Скалецької

    Скалецькій призначили чотирьох...

Новини
Календар матчів Чемпіонату м. Житомира на 22-23 грудня
Календар матчів Чемпіонату м. Житомира на 22-23 грудня
20 грудня 2018
Найближчими вихідними, 22 та 23 грудня, на вболівальників футзалу очікують чергові матчі Відкритого Чемпіонату м. Житомира у трьох лігах, а також стартові поєдинки Кубку Житомирської області.

У календарі матчів можливі зміни, слідкуйте за анонсами

Субота, 22 грудня Динамо

15:00 Футбольна гільдія - Форца-Фортуна (Кубок ЖО)

16:00 Invictus - ТОВ ЖКК (III л)

17:00 ФК Бульвар - ЖЗЛ (III л)

18:00 Net-City - Полісся (III л)

19:00 PlastSvit - FC Stone Town (III л)

20:00 Brain - Відродження-Агро (III л)

Неділя, 23 грудня Динамо

14:00 ЖЗЛ - Viseven (III л)

15:00 ТОВ ЖКК - Технічний ліцей (III л)

16:00 Оріон - Євроголд (II л)

17:00 Відродження-Агро - Полісся (III л)

18:00 Net-City - ФК Бульвар (III л)

19:00 Invictus - PlastSvit (III л)

20:00 ФСК "Роял-Станишівка" - Леви KROSCHU (II л)

Неділя, 23 грудня ФОК

11:00 ЖДТУ-Твій час - ГУНП (I л)

12:00 Дангард - Актив (I л)

13:00 ЖВІ ім. Корольова - Anserglob-Довжик (I л)

14:00 технічна перерва

15:00 ФзК "Штурм" - Квара (Кубок ЖО)

16:00 FC Stone Town - Перша приватна броварня (III л)

17:00 SAV - ФзК "Форца" (Кубок ЖО)

18:00 Персей - FC Stone Town (Кубок ЖО)

На головну сторінку

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Новини