Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
"Сільський голова наказав всім мовчати". В Малинському районі ціле село знаходиться під загрозою з ...

До редакції газети "Субота" звернулася...

 • "Сільський голова наказав всім мовчати". В Малинському районі ціле село знаходиться під загрозою з ...

  До редакції газети "Субота" звернулася...

 • Чемпіон Василь Грибук: «Я хочу, щоб Житомир став сучасним і яскравим містом. І буду докладати максим ...
  Чемпіон Василь Грибук: «Я хочу, щоб Житомир став сучасним і яскравим містом. І буду докладати максим ...

  Василя Грибука у спортивних колах...

 • Житомир окупувала глухоніма жебрацька мафія. ФОТО
  Житомир окупувала глухоніма жебрацька мафія. ФОТО

  Це не...

 • ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: «НАМ Є ІЗ ЧИМ ЙТИ ДО ЛЮДЕЙ, А ВИВОДИТИ КРАЇНУ ІЗ КРИЗИ НАМ НЕ ВПЕРШЕ»
  ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: «НАМ Є ІЗ ЧИМ ЙТИ ДО ЛЮДЕЙ, А ВИВОДИТИ КРАЇНУ ІЗ КРИЗИ НАМ НЕ ВПЕРШЕ»

  Розмова із головою Житомирської обласної...

Новини
У Житомирі відбувся тренувальний баскетбольний табір для школярів

У Житомирі відбувся тренувальний баскетбольний табір для школярів

16 січня 2019
У Житомирі 10-13 січня відбувся тренувальний баскетбольний табір для хлопців та дівчат шкільного віку. Зі спортсменами працювали провідні тренери міста – Олексій Гусаківський, Юрій Горєнков та Апарін Денис.

Основна мета табору – закласти правильні ази баскетбольної техніки у баскетболістів-початківців та доповнити баскетбольну техніку більш досвідчених гравців складними елементами.

Перший день в тренувальному таборі присвятили вдосконаленню індивідуальних якостей гравця, зокрема відпрацьовували техніку введення м'яча (дріблінг), координацію, кидок і прохід. Також попрацювали над загальною фізичною підготовкою (ЗФП) - виконували різні вправи з Cross Fit для поліпшення функціональності гравця та його фізичних якостей.

Наступного дня всі учасники розбилися на 3 бази, на яких відпрацьовували та закріплювали пройденний в перший день матеріал, але певні елементи тренери ускладнили. На першій станцій молоді гравці відпрацьовували прохід. На другій базі спортсмени працювали над передачами (невід’ємною частиною баскетболу), прямими, з відскоком від підлоги, з-за голови, за спиною, 2 м‘ячами. На третій станції хлопці відпрацювали захисну стійку та пересування в захисті.

Третього дня програма тренувань молодших хлопців передбачала відпрацювання передач, ведення м'яча, переводи м'яча. Старша група відпрацьовувала складні координаційні рухи при виконанні кидка, проходу та обігрування за спиною. Хлопці намагалися виконувати такі прийоми відомих баскетболіст як прохід Джеймса Леброна, кидок у відхиленні Дірка Новицькі, гра на low post в стилі Тіма Данкана. На завершення баскетболісти відіграли 1 на 1, де вже в ігровій практиці застосували нові прийоми.

Завершальний день присвятили закріпленню вивченого, доповнення його складними деталями та відпрацювання освоєних елементів в ігровій практиці. Після розминки всі учасники традиційно були поділені на 2 групі (за віком). Наприкінці хлопці виконали спецзавдання при грі один на один, щоб посилити свій бійцівський дух

Зважаючи на інтерес та продуктивність занять, Житомирська міська федерація баскетболу в подальшому планує проводити тренувальні табори на постійній основі із залученням професіоналів з різних клубів.

На головну сторінку

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Новини