Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Власник Київстару та Моршинської співпрацює із Росгвардією та охороною Путіна (розслідування). ВІДЕО
Власник Київстару та Моршинської співпрацює із Росгвардією та охороною Путіна (розслідування). ВІДЕО

Російський бізнес Фрідмана широко залучений...

 • Власник Київстару та Моршинської співпрацює із Росгвардією та охороною Путіна (розслідування). ВІДЕО
  Власник Київстару та Моршинської співпрацює із Росгвардією та охороною Путіна (розслідування). ВІДЕО

  Російський бізнес Фрідмана широко залучений...

 • Мешканці Бердичева збираються подавати до суду на водоканал через незадовільну якість води
  Мешканці Бердичева збираються подавати до суду на водоканал через незадовільну якість води

  - Я звертаюся до громадян...

 • Новий голова Київської облради Ярослав Добрянський - уродженець Житомирщини. Досьє
  Новий голова Київської облради Ярослав Добрянський - уродженець Житомирщини. Досьє

  На початку травня київські депутати...

 • Сергій Сухомлин про укриття у Житомирі
  Сергій Сухомлин про укриття у Житомирі

  З пʼятниці, і на вихідних...

Новини
У прокуратурі Житомирщини обговорили результати роботи за 2018 рік та визначили головні пріоритети відомства на цей рік

У прокуратурі Житомирщини обговорили результати роботи за 2018 рік та визначили головні пріоритети відомства на цей рік

31 січня 2019
У середу, 30 січня 2019 року, прокурор Житомирської області Любомир Війтович провів оперативну нараду за участю першого заступника та заступників прокурора області, працівників апарату прокуратури області, керівників місцевих прокуратур та їх заступників.

На нараді проаналізовано підсумки роботи органів прокуратури Житомирщини за 2018 рік, а також визначено головні пріоритети діяльності відомства на поточний період.

Під час наради прокурор області зазначив, що минулого року працівниками органів прокуратури області проведено значний обсяг роботи щодо реалізації визначених законом функцій і завдань на всіх напрямах діяльності.

«Є конкретні результати, у тому числі й такі, що достойно виглядають на рівні держави. За остаточними результатами досудового розслідування забезпечено розкриття 44,3% кримінальних правопорушень, що на 3% вище, ніж у цілому по державі», - зазначив Любомир Війтович.

Керівник обласного відомства відмітив, що до суду скеровано 89 обвинувальних актів про злочини, вчинені у бюджетній сфері, 34 – про корупційні правопорушення, по 24 – у сфері незаконного використання лісових ресурсів та надр.

В області викрито 8 організованих злочинних груп, у тому числі у бюджетній системі, лісовій і надровій галузях, у сфері незаконного обігу підакцизної продукції.

Прокурори активно використовували представницькі повноваження щодо захисту інтересів держави. Зокрема, пред’явлено позовів на понад 380 млнгрн, на 120 млнгрн – задоволено.

Конкретних результатів досягнуто з питань захисту державної та комунальної власності: пред’явлено 21 позов на понад 25 млнгрн, задоволено позовів на 73,5 млнгрн Також на 59 млнгрн скеровано до суду позовів у бюджетній сфері, на 25 млнгрн – у сфері охорони дитинства.

Разом з цим, називаючи цифри і факти конкретних результатів роботи з інших напрямів діяльності, прокурор області акцентував увагу підлеглих на вирішенні невідкладних завдань та проблемних питань. У першу чергу – це стосується посилення координаційної діяльності, спрямованої на зниження рівня кримінальних правопорушень проти життя і здоров’я особи, розкриття злочинів проти довкілля, у сфері використання земель, надр і лісових ресурсів.

Пріоритетом у роботі прокурорів залишається протидія кримінальним правопорушенням, пов’язаним із зловживанням бюджетними коштами, у тому числі під час проведення ремонту доріг, а також при здійсненні тендерних закупівель, функціонуванню нелегальних авто та газозаправних станцій, кримінально караним та адміністративним корупційним правопорушенням.

Зоною особливою уваги для кожної місцевої прокуратури має бути відшкодування завданих державі збитків.

Актуальним залишається забезпечення належного нагляду за додержанням прав і свобод ув’язнених, питання медичного і соціально-побутового забезпечення, дотримання їх трудових прав, у тому числі на безпечні умови праці.

На нараді також виступили з детальним аналізом результатів роботи з відповідних напрямів перший заступник прокурора області Олег Василів, заступники прокурора області Олег Мостиховський, Роксолана Гребенюк та Віталій Мякішев.

Також на нараді було заслухано пояснення окремих керівників місцевих прокуратур, їх пропозиції щодо вирішення проблемних питань у роботі.

Підсумовуючи роботу оперативної наради, прокурор області Любомир Війтович наголосив, що для вирішення визначених пріоритетів необхідно докласти максимум зусиль та максимально вжити дієвих заходів, спрямованих на підвищення ефективності реалізації прокурорських повноважень.

За результатами проведеної наради прийнято відповідне рішення з визначенням низки конкретних заходів, спрямованих на виконання поставлених завдань.

На головну сторінку

«    Червень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Новини