Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
«Но Зеленский трусливо прячется в Киеве…»
«Но Зеленский трусливо прячется в Киеве…»


  • «Но Зеленский трусливо прячется в Киеве…»
    «Но Зеленский трусливо прячется в Киеве…»

  • На Житомирщині можуть вимкнути опалення
    На Житомирщині можуть вимкнути опалення

    Варто звернути увагу на те,...

  • До Житомира приїздить народний депутат Володимир В'ятрович
    До Житомира приїздить народний депутат Володимир В'ятрович

    Вхід...

  • Сумна і повчальна історія вбивства дівчини в Ружинському районі
    Сумна і повчальна історія вбивства дівчини в Ружинському районі

    Вже декілька днів вся область...

Новини
В Житомирі відбувся обласний огляд-конкурс сольного виконання учнів шкіл естетичного виховання
В Житомирі відбувся обласний огляд-конкурс сольного виконання учнів шкіл естетичного виховання
18 березня 2019
З метою популяризації кращих творів українських та зарубіжних композиторів, підвищення рівня виконавської майстерності 13 березня в Житомирі був проведений обласний огляд-конкурс сольного виконання учнів шкіл естетичного виховання.

Вихованці нашої школи мистецтв також узяли участь в огляді- конкурсі та зайняли призові місця.

Вітаємо переможців конкурсу!

Фортепіанний відділ:

Гран-прі - Головатчин Максим (старша вікова категорія) викладач Гловацька Н.М.
Народний відділ «бандура»
I місце – Єнько Софія (бандурист-інструменталіст, старша вікова категорія) викладач Майданович С.І., концертмейстер Перегуда Н.В.
Iмісце – Степанчук Валентина (бандурист-вокаліст, старша вікова категорія) викладач Власенко Л.В.
IIмісце – Лосенко Олександра (бандурист-інструменталіст, молодша вікова категорія) викладач Гузенко Т.С., концертмейстер Перегуда Н.В.
II місце – Грищенко Анастасія (бандурист-вокаліст, молодша вікова категорія) викладач Власенко Г.М.
III місце – Олексієнко Катерина (бандурист-інструменталіст, молодша вікова категорія) викладач Гузенко Т.С., концертмейстер Перегуда Н.В.

Відділ духових та ударних інструментів

Iмісце – Демедюк Олександра (мідні духові, старша вікова категорія) викладач Олексієнко В.П., концертмейстер Раченко О.К.
I місце – Ольштинський Артур (мідні духові, старша вікова категорія) викладач Куліковський В.І., концертмейстер Пєтухова Г.В.
II місце - Федоренко Інна (дерев’яні духові, старша вікова категорія) викладач Бурляй В.М., концертмейстер Мойсієнко Н.А.
II місце – Дядя Іван (мідні духові, старша вікова категорія) викладач Олексієнко В.П., концертмейстер Раченко О.К.
II місце – Парубець Максим (мідні духові, старша вікова категорія) викладач Маєвський В.А., концертмейстер Недашківська Т.В.
II місце – Васьковська Софія (дерев’яні духові, молодша вікова категорія) викладач Маєвський В.А., концертмейстер Недашківська Т.В.
III місце - Маєвський Назарій (мідні духові, молодша вікова категорія) викладач Маєвський В.А., концертмейстер Недашківська Т.В.
III місце – Литвиненко Софія (дерев’яні духові, молодша вікова категорія) викладач Маєвський В.А., концертмейстер Недашківська Т.В
III місце – Козленко Євгеній (мідні духові, старша вікова категорія) викладач Олексієнко В.П., концертмейстер Раченко О.К.
III місце – Пєтухов Назар (ударні, старша вікова категорія) викладач Пєтухов В.В., концертмейстер Пєтухова Г.В.

На головну сторінку

«    Лютий 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829 
Новини