Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
12-летняя житомирянка Вероника едва не погибла под колесами поезда, пытаясь спасти своего любимого л ...
12-летняя житомирянка Вероника едва не погибла под колесами поезда, пытаясь спасти своего любимого л ...

Отважная 12-летняя житомирянка Вероника Р....

 • 12-летняя житомирянка Вероника едва не погибла под колесами поезда, пытаясь спасти своего любимого л ...
  12-летняя житомирянка Вероника едва не погибла под колесами поезда, пытаясь спасти своего любимого л ...

  Отважная 12-летняя житомирянка Вероника Р....

 • К чему эти разговоры о возможном вице-премьерстве Авакова?
  К чему эти разговоры о возможном вице-премьерстве Авакова?

  Не к сохранению ли нынешних...

 • ЧОРНОЗЕМИ, УКРАЇНЦІ ТА ЄВРЕЇ
  ЧОРНОЗЕМИ, УКРАЇНЦІ ТА ЄВРЕЇ

  Вже давно відкрила для себе...

 • Сколько начальников нужно коммунальному автотранспорту Житомира?
  Сколько начальников нужно коммунальному автотранспорту Житомира?

  Жителям Житомира, судя по разговорамв...

Новини
Семенівська ОТГ розпочала роботу над Стратегією розвитку громади до 2027 року
Семенівська ОТГ розпочала роботу над Стратегією розвитку громади до 2027 року
19 березня 2019
У Семенівській сільській раді відбулось перше засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку громади на період до 2027 року.

Допомагати в розробці цього документу буде Георгій Федорук, радник з регіонального розвитку Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України. Семенівська громада разом із Народицькою, Високівською, Червоненською та Пулинською ОТГ цього року отримають методичну та консультаційну підтримку від Житомирського Центру в розробці Стратегії розвитку та плану її реалізації.

«Економічний потенціал громади, людські ресурси, креативна складова команди – це елементи з якими ми будемо працювати протягом року аби скласти мозаїку стратегії. Ми визначимо пріоритетні напрямки, ключові переваги та можливості і розплануємо їх реалізацію та використання», - наголошує Георгій Федорук, радник з регіонального розвитку Житомирського Центру.Методика розробки Стратегії розвитку громади передбачає залучення максимально широкого кола мешканців громади та публічності цього процесу. Саме тому на першому засіданні були присутні керівники відділів сільської ради, старости, представники бізнесу, молоді та громадських організацій.

«Місцевий розвиток сьогодні залежить від спільних зусиль влади, громади та бізнесу – успішними стають ті об’єднані громади, які вдало розвивають власну внутрішню спроможність та поліпшують ті умови, що впливають на інвестиції та підтримують їх», - розповіла Наталія Семенюк, голова Семенівської сільської ради.

Георгій Федорук під час роботи висвітлив процес розробки Стратегії розвитку громади, в ході якого необхідно буде провести соціально – економічний аналіз показників громади та провести опитування серед підприємців і мешканців громади. Далі триватиме робота над збором ідей для проектів розвитку, які у вигляді технічних завдань відберуть для реалізації в рамках реалізації Стратегії розвитку громади.

Наразі робоча група проводить збір статистичних даних для соціально-економічного аналізу громади, опитування її мешканців та підприємців. Наступне засідання заплановано провести у травні.

Також, перед робочою групою виступила Інна Величко, власниця зеленої садиби «Поліська хата», членкиня Житомирського обласного відділення спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму, з презентацією про можливості громади у процесі залучення туристів та розвитку туристичної інфраструктури.

Нагадаємо, що Семенівська ОТГ у 2018 році за підтримки Житомирського Центру розробила туристичний маршрут громади.

На головну сторінку

«    Серпень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Новини