Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Перший «Бандерамобіль»  - пішов! Розпочинаємо збір коштів на «бусік»
Перший «Бандерамобіль» - пішов! Розпочинаємо збір коштів на «бусік»

Перший «Бандерамобіль», зібраний зусиллями житомирянина...

 • Перший «Бандерамобіль»  - пішов! Розпочинаємо збір коштів на «бусік»
  Перший «Бандерамобіль» - пішов! Розпочинаємо збір коштів на «бусік»

  Перший «Бандерамобіль», зібраний зусиллями житомирянина...

 • “Волонтерство повинно йти від душі”, — Сергій Форест
  “Волонтерство повинно йти від душі”, — Сергій Форест

  Проти всього можна встояти, але...

 • Помер Олександр Смик – автор і виконавець багатьох пісень, письменник, голова Тернопільської обласно ...
  Помер Олександр Смик – автор і виконавець багатьох пісень, письменник, голова Тернопільської обласно ...

  Внаслідок важкої хвороби помер Олександр...

 • Житомир висловив свою солідарність із героями Маріуполя мистецьким муралом
  Житомир висловив свою солідарність із героями Маріуполя мистецьким муралом

  Своєю черговою мистецькою роботою –...

Новини
Житомирщину відвідали представники НСЗУ та USAID

Житомирщину відвідали представники НСЗУ та USAID

27 березня 2019
26 березня нашу область відвідали представники Національної служби здоров’я України та Агентства США з міжнародного розвитку, одним із проектів якого є «Підтримка медичної реформи».

Цей проект допомагає побудові прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров'я, яка відповідатиме потребам українців у сфері медицини.
У співпраці з Міністерством охорони здоров'я, Національною службою здоров'я та громадянським суспільством проект сприяє просуванню реформ у медицині, протидії корупції, а також підвищенню прозорості системи охорони здоров'я, що має зробити якісні медичні послуги доступними для українців.

Серед інших до завдань проекту належать вдосконалення систем управління у секторі охорони здоров'я, впровадження нових механізмів фінансування медицини, зміцнення її кадрового забезпечення, підвищення рівня прозорості та підзвітності системи охорони здоров'я та її реагування на потреби громадян, а також поліпшення системи надання медичних послуг на всіх рівнях.
Першим представники делегації відвідали КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради, яке серед інших лікувальних закладів України отримало грант у рамках проекту «Підтримка охорони здоров’я», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Представники делегації цікавились роботою закладу, рівнем надання медичних послуг у ньому та спілкувались з його працівниками. Нагадаємо, що відповідно до відібраних на конкурсній основі ЛЗ, очікується, що цей ЦПСМД стане справжнім осередком запровадження нових підходів до управління в умовах проведення реформи у сфері охорони здоров’я, майданчиком для обміну досвідом і поширення кращих практик серед усіх закладів первинної ланки системи охорони здоров’я України. Надання гранту стало своєрідним визнанням спроможності Житомирського центру первинної медико-санітарної допомоги стати одним з найкращих закладів охорони здоров’я у державі.


Цього ж дня поважні гості відвідали амбулаторію загальної практики – сімейної медицини села Глибочиця Житомирського району, яка обслуговує жителів прилеглих сіл – Глибочиця, Гадзинка, Березина, Нова Вигода, і мали щиру розмову із завідувачем амбулаторії Олегом Вікторовичем Надвірняком.

Олег Вікторович ознайомив гостей з дільницею, розповів про кількість населення, яке обслуговує їх лікувальний заклад, а це 4 тисячі осіб, про стан підписання декларацій з мешканцями сіл та розповів про можливості запису на прийом до лікаря, включаючи у тому числі й мережу Інтернет.

За словами головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради Геннадія Валентиновича Горбенка, представників делегації цікавило й кадрове питання. Не секрет, що в багатьох селах, у тому числі й Житомирського району, немає лікарів, через що й виникають проблеми з підписанням декларацій, тобто кількість бажаючих укласти договір з лікарем первинної ланки перевищує можливості через брак кадрів.

І якщо в селі Глибочиця це питання ще можна вирішити, не кажучи вже про місто, де в одній АЗПСМ працює по декілька фахівців, то у віддалених селах, навіть того ж таки Житомирського району, де населення обслуговується ФАПами та ФП, які можуть бути розташовані на чималій відстані один від одного, вирішити це проблематично через кадрові проблеми, і це потрібно вирішувати вже на рівні МОЗ України, аби фахівці залишались працювати в Україні, зокрема, в сільській місцевості.

Розмова була щирою і відвертою, а наприкінці зустрічі гості та працівники АЗПСМ села Глибочиця зробили знімок на згадку.

Прес-центр УОЗ


На головну сторінку

«    Травень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Новини