???????????
??? ??????????? :
?????? :
Ві??????? ??????!
Чому житомиряни досі стоять у черзі під
Чому житомиряни досі стоять у черзі під "Житомиргазом"?

"Немає такого житомирянина, який би...

 • Чому житомиряни досі стоять у черзі під
  Чому житомиряни досі стоять у черзі під "Житомиргазом"?

  "Немає такого житомирянина, який би...

 • Як воювати, коли влада України заблокувала масове постачання дронів в Україну?
  Як воювати, коли влада України заблокувала масове постачання дронів в Україну?

  Чому владу потрібно вмовляти виконувати...

 • "Якщо Бог врятує і я доживу до нашої перемоги, напевне поїду з країни", - волонтер та воїн із Мелі ...

  Текст Олексія Петрова отримує тисячі...

 • В Оліївці регулярно призначають грошові премії секретарю місцевої сільради
  В Оліївці регулярно призначають грошові премії секретарю місцевої сільради

  Як видно з документів, премії...

??????
Двоє житомирських студентів будуть отримувати стипендію від президента

Двоє житомирських студентів будуть отримувати стипендію від президента

3 квітня 2019
Одразу двоє студентів Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенка стали стипендіатами Президента України у 2019 році як молоді митці у сфері музичного мистецтва!

Про це йдеться у результатах засідання комісії з відбору кандидатів на здобуття стипендії Президента, оприлюднених на офіційному сайті Міністерства культури України.

Тетяна Михайленко – студентка ІІІ курсу відділу «Спів» (клас викладача Тетяни Павленко). Тетяна – дипломантка численних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів у номінації «академічний спів». Із останніх творчих здобутків юної співачки – дебют на сцені Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера у головній ролі Попелюшки в однойменній дитячій опері-казці А. Спадавеккіа, прем’єра якої з великим успіхом пройшла у Міжнародний день театру 27 березня 2019 р., та диплом ІІІ ступеня на ІІ Всеукраїнському конкурсі вокалістів та виконавців на струнних та народних інструментах «Нове Обличчя» (29-31 березня 2019 р., м. Київ). В якості стипендіатки Президента України дівчина мріє об’їхати з благодійними концертами міста і села Житомирської області, щоб, люди, які не можуть дозволити собі купити білет в оперу чи філармонію, отримали можливість долучитися до класичного музичного мистецтва. «Своїм співом хочу надихати людей!» - так формулює мету свого навчання та професійного становлення у ЖМУ ім. В.С. Косенка яскрава й талановита вокаліста Тетяна Михайленко.

Двоє житомирських студентів будуть отримувати стипендію від президента


Віталій Савченко – студент IV курсу відділу «Народні інструменти» (клас викладача Валентини Нагірняк), дипломант багатьох Всеукраїнських фестивалів-конкурсів виконавців на народних музичних інструментах. Тверде рішення стати професійним домристом Віталій прийняв ще у дитинстві, коли попросив батьків відвести його на музику. Саме в музичній школі юнак засвоїв головне правило, яке незмінно допомагає йому досягати успіху й у навчанні в музичному училищі: «Талант – це 99 % праці і тільки 1 % здібностей». Віталій зосереджено і наполегливо наближається до досягнення своєї цілі – опанування професії диригента оркестру народних інструментів, а в майбутньому і симфонічного оркестру, продовживши для цього навчання у Національній музичній академії України ім. П.І. Чайковського (м. Київ). Із останніх творчих здобутків молодого митця: диплом ІІ ступеня на XXIV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Провесінь» (1-5 березня 2019 р., м. Кропивницький) та І премія на XV Всеукраїнському конкурсі «Класичний меридіан» у номінації «Народні інструменти. Ансамбль» спільно зі студенткою ІІІ курсу Оксаною Лукомською (26 березня 2019 р., м. Київ).

Двоє житомирських студентів будуть отримувати стипендію від президента


На головну сторінку

«    Лютий 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 
??????