???????????
??? ??????????? :
?????? :
Ві??????? ??????!
Чому житомиряни досі стоять у черзі під
Чому житомиряни досі стоять у черзі під "Житомиргазом"?

"Немає такого житомирянина, який би...

 • Чому житомиряни досі стоять у черзі під
  Чому житомиряни досі стоять у черзі під "Житомиргазом"?

  "Немає такого житомирянина, який би...

 • Як воювати, коли влада України заблокувала масове постачання дронів в Україну?
  Як воювати, коли влада України заблокувала масове постачання дронів в Україну?

  Чому владу потрібно вмовляти виконувати...

 • "Якщо Бог врятує і я доживу до нашої перемоги, напевне поїду з країни", - волонтер та воїн із Мелі ...

  Текст Олексія Петрова отримує тисячі...

 • В Оліївці регулярно призначають грошові премії секретарю місцевої сільради
  В Оліївці регулярно призначають грошові премії секретарю місцевої сільради

  Як видно з документів, премії...

??????
Правозахисник Андрій Гожий: Жодна з реформ не наблизила Україну до Європи, а навпаки – віддалила

Правозахисник Андрій Гожий: Жодна з реформ не наблизила Україну до Європи, а навпаки – віддалила

25 квітня 2019
Український правозахисник, журналіст і громадянський діяч – Андрій Олександрович Гожий недавно повернувся з Європи.

Разом з організатором штабу по протидії фальсифікаціям виборів на іноземних виборчих дільницях, де він являється адвокатом, відвідали Европейський парламент у Франції, місто Страсбург.

Правозахисник зазначає, що до цього часу ніхто не відслідковував процес виборів на іноземних виборчих дільницях:

“За неофіційними даними в Європі близько 5 млн. українських емігрантів, тому очікували, що на іноземних виборчих округах буде велика явка і з перевагою голосів за Порошенка.

До цього ми поспілкувались з відставними працівниками посольства України і зрозуміли, що у всі роки незалежності країни, посольство максимально ізолювалось від журналістів і спостерігачів, адже дуже важко організувати спостерігачів на іноземних виборчих дільницях, бо це все потребує фінансування.

В єдиному реєстрі виборців у списках на закордонному виборчому окрузі значаться 1.5 громадян України, тобто при хорошій явці на виборах – це суттєвий відсоток громадян, які впливають на результат виборів. Тому був великий ризик фальсифікації.

Дмитро Василець, який на даний час являється головою штабу по протидії фальсифікаціям виборів на іноземних виборчих дільницях, якого судили у нас за “створення терористичної групи чи організації”, вирок якому був даний Андрушівського райсуду Житомирщини – 9 років позбавлення волі за реєстрацію сепаратистського YouTube-каналу.

Вирок був скасований в апеляційному суді Києва і зараз що до нього не прийнято жодного запобіжного заходу.

Він визнаний рядом міжнародних організацій “в’язнем сумління” – його звільнення вимагало десяток європейських депутатів.

Під час діяльності штабу на першому турі виборів були зафіксовані ряд порушень, причому деякі з них були грубими, адже на Україну не допустили іноземні представники ЗМІ, хоча в законодавстві України зазначається, що представники ЗМІ мають право знаходитись на виборчих дільницях як під час виборів, так і під час підрахунку голосів без будь-якої реєстрації і акредитації.

ОБСЄ також встановила численні порушення по законодавству в першому турі, і для того щоб попередити це в другому турі, коли влада підключає всі свої ресурси і можливості, в тому числі і брудні технології на те, щоб знівелювати переможного кандидата, ми звернулися з офіційним листом до європейських депутатів з проханням зустрітись для висвітлення цієї інформації.

Відгукнулась депутатка з Італії – Елеонора Форенза, яка повідомила, що декілька представників ЗМІ з її країни також не було допущено на територію України для спостереження за виборами і депутат від Латвії - Мирослав Митрофанов.

Вони призначили аудієнцію у Страсбурзі не дивлячись на те, що в той момент у Франції неспокійно і у травні відбудуться вибори у Європейському парламенті.

Щоб висвітлити факти даних правопорушень перед другим туром виборів та поінформувати, що в Україні не ті європейські цінності і була здійснена дана поїздка.

Також ми відвідали форум, який організував Мирослав Митрофанов, де ми були єдиними представниками від України і розповіли представникам бізнесу з Чехії та Прибалтики, які цікавились Україною, що люди, які бажають сюди потрапити стикаються з такими суворими реаліями як корупція і вимагання, організоване псевдоактивістами.

Внесли таку ясність в тоді ще правління Порошенка, адже його режим прагнув створити ілюзію, що Європа з нами і що Порошенко являється проєвропейським.

Влада маніпулює тим фактом, що ніби більшість українців за кордоном проголосували за Порошенка, проте за його віддали свій голос декілька десятків тисяч, і це як правило ті люди, що легально там працюють (представники консульства,бізнесмени), тобто люди, які залежні від нього.

Європа вже давно не робить ставку на Порошенка, знає про провал реформ, корумпованість і про те, що ми не рухаємось європейським шляхом.

Жодна з реформ не наблизила Україну до Європи, а навпаки – віддалила
“.

На головну сторінку

«    Лютий 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 
??????