Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Крики, агресія і спроби закидати опонентів яйцями і помідорами: Як в Житомирі пройшов флешмоб
Крики, агресія і спроби закидати опонентів яйцями і помідорами: Як в Житомирі пройшов флешмоб "Всі ...

23 серпня о 17:00 на...

  • Крики, агресія і спроби закидати опонентів яйцями і помідорами: Як в Житомирі пройшов флешмоб
    Крики, агресія і спроби закидати опонентів яйцями і помідорами: Як в Житомирі пройшов флешмоб "Всі ...

    23 серпня о 17:00 на...

  • Микола Рудченко вітає земляків з Днем Незалежності
    Микола Рудченко вітає земляків з Днем Незалежності

    "Особливі слова вдячності нашим захисникам,...

  • Уночі в Житомирі горів приватний будинок. ФОТО. ВІДЕО
    Уночі в Житомирі горів приватний будинок. ФОТО. ВІДЕО

    "Такий собі Silent Hills посеред...

  • 12-летняя житомирянка Вероника едва не погибла под колесами поезда, пытаясь спасти своего любимого л ...
    12-летняя житомирянка Вероника едва не погибла под колесами поезда, пытаясь спасти своего любимого л ...

    Отважная 12-летняя житомирянка Вероника Р....

Новини
З ким змагатиметься ФК «Полісся» у новому сезоні
З ким змагатиметься ФК «Полісся» у новому сезоні
2 липня 2019
Вже за два дні буде відомий розклад ігор другої ліги сезону 2019-2020.

На старт вийдуть 23 команди, сім з яких – новачки сезону, чотири клуби готуються до дебюту на професійному рівні.

Житомирський ФК «Полісся» змагатиметься за лідерство у Групі «А» та матиме 10 команд-суперниць.

Група «А»:

– «Полісся» Житомир (3 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону);

– «Нива» Вінниця (4 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону);

– «Верес» Рівне (5 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону);

– «Нива» Тернопіль (6 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону);

– «Калуш» Калуш (7 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону);

– «Чайка» Петропавлівська Борщагівка (8 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону);

– «Поділля» Хмельницький (9 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону);

– «Буковина» Чернівці (10 місце в Групі «А» другої ліги минулого сезону);

– «Діназ» Вишгород (дебютант ліги, який минулого сезону грав у чемпіонаті ААФУ);

– «Ужгород» Ужгород (дебютант ліги, який минулого сезону грав у чемпіонаті ААФУ);

– «Оболонь Бровар-2» Буча (резервна команда клубу першої ліги).

Команди, які посядуть перші місця в обох групах, напряму підвищаться у класі, а другі – поборються за першу лігу в перехідних матчах з 13-14 командами того дивізіону.

Ті ж, хто фінішує на останніх місцях у групах, за спортивним принципом мають перейти в аматорські змагання.

У рамках літніх навчально-тренувальних зборів, наша команда проведе два товариські матчі – з новачком УПЛ ковалівським «Колосом» та його дублем (U-21).

Перший контрольний матч команда зіграє у середу, 3 липня, проти молодіжної команди «Колоса» U-21. Зустрінуться суперники у місті Боярка (Києво-Святошинський р-н). Початок матчу – 17:00.

У другому матчі «жовто-зелені» поміряються силами з основною командою «Колоса». Поєдинок відбудеться цієї суботи, 6 липня, у селі Мала Солтанівка (Васильківський р-н). Стартовий свисток арбітра пролунає об 11:00.

На головну сторінку

«    Серпень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Новини