Сидір Ковпак: "Свою продажність вони приховують за звинуваченнями українців у корупції?"

Житомирський волонтер та педагог Анастасія Нестерова розповіла про створення дитячого клубу "Вулик ...

• "Житомиргаз" вже тиждень тримає величезний будинок без газопостачання!

Тиждень тому на нашому сайті...

13 медалей завоювали спортсмени Житомирщини на чемпіонатах України та Європи

18 липня 2019
Впродовж минулого тижня спортсмени із Житомирщини показали гарні результати під час чемпіонатів України та Європи. За підсумками змагань, вибороли 13 медалей з чотирьох видів спорту.

За інформацією управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА, переможцями у чотирьох видах спорту стали:

Чемпіонат України з боротьби вільної серед чоловіків та дівчат до 23 років, який з 10 по 12 липня 2019 року вперше відбувся в Івано-Франківську

Василь Шуптар з Олевська – золото у ваговій категорії 65 кг;

Катерина Машкевич з Малина – золото серед дівчат;

Ірина Дорошенко з Коростеня – бронза серед дівчат у ваговій категорії 53 кг.

Велоперегони Tour de Feminin, які фінішували у Чехії 14 липня

Ольга Шекель – здобула перемогу в гірській класифікації перегонів та завершила гонку в десятці кращих спортсменок.

Чемпіонат України з велоспорту в командній гонці серед юнаків, дівчат та молодших дівчат у м. Хмельницький

Махонько Вероніка – в командній гонці виборола золото;

Харковець Євген, Шевченко Даніїл, Несененко Віктор – серед чоловічих команд фінішували другими.

Відкритий кубок України з триатлону відбувся у Білій Церкві 14 липня

Єгор Мартиненко – золото на спринтерській дистанції серед професіоналів та любителів;

Анна Абдулова – фінішувала третьою у жінок і виграла бронзу;

Олександра Кохан – четверте місце у змаганнях.

Чемпіонат Європи серед молоді та юніорів, який відбувся в м. Рачіце (Чехія) 11-14 липня

Житомирська каноїстка Анастасія Четверікова – виграла дві золоті та одну срібну медалі на дистанції 500 м та в спринті;

Юліана Путніна – завоювала срібло на дистанції 500 м.

Вітаємо спортсменів Житомирщини та їх тренерів з перемогами!