Офіцер СБУ з Житомирщини став срібним фіналістом Кубку світу з кікбоксингу WAKO

• Юрий Романенко: Все это до боли напоминает осень 2013 года. Оппозиция была слабой, а Янукович думал, ...

Борьба Зеленского с Кличко и...

Бердичівські каратисти успішно виступили на турнірі у Житомирі

29 листопада 2019
Нещодавно у спортивному комплексі «Динамо» у Житомирі відбувся Відкритий кубок міста Житомира "Zhytomyr Оpen Сup" з кіокушинкай карате.

У змаганнях взяли участь 360 спортсменів, які представляли 17 команд з Житомирської, Київської, Вінницької, Сумської, Полтавської, Волинської, Львівської, Чернівецької областей та міста Києва.
Бердичів представляли спортсмени під керівництвом тренера Анатолія Рябушкіна. Бердичівські каратисти здобули на змаганнях шість медалей.

Перше місце та звання переможниць змагань здобули Дар’я Копаниця та Софія Шляхова. Друге місце вибороли Артем Ніколайчук та Даниїл Мазур. Третє місце посіли Микола Ткачук та Андрій Шеренгівський.

Двоє бердичівських спортсменів зупинилися за крок до п’єдесталу пошани, зайнявши четверте місце. Ними стали Тимофій Мальцев та Денис Кітовський.