Двоє в’язнів втекли з колонії на Житомирщині. ФОТО

9 грудня 2019 року, о...

Бердичівлянин-боксер – Олег Чулячеєв виграв срібло на “Golden Gloves 2019”
2 грудня 2019
“Golden Gloves 2019” – традиційний міжнародний турнір, один з найбільш престижних стартів, відбувся в Сербії вже в 62-й раз. Участь в турнірі з боксу взяла Національна Збірна України. У складі збірної був і бердичівлянин Олег Чулячеєв, який у своїй ваговій категорії виграв срібло.

Чоловіча Національна Збірна України з боксу посіла перше командне місце серед 17-ти країн учасників, виборовши три золота, три срібла і п’ять бронзових медалей.

За результатами цікавих та напружених поєдинків в активі наших боксерів: три золота, три срібла та п’ять бронзових медалей, володарями яких стали:

Вагова категорія +91 кг – Андрій ГОРОДЕЦЬКИЙ

Окрім неймовірного показника по здобутим медалям, українські боксери поклали до скарбнички збірної України ще дві важливі нагороди. Кубком «За найкращу техніку» був нагороджений лідер нашої команди у вазі до 69 кг – Віктор Петров. Кубок «Найкращого боксера змагань» здобув суперважковаговик Віктор Вихрист.

Чоловіча Національна збірна України з боксу в черговий раз продемонструвала високий результат на міжнародній арені.