Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Підвищення тарифів на проїзд у Житомирі: хто
Підвищення тарифів на проїзд у Житомирі: хто "підклав свиню" Сергію Сухомлину?

У Житомирі зовсім недовго «гуляла»...

 • Підвищення тарифів на проїзд у Житомирі: хто
  Підвищення тарифів на проїзд у Житомирі: хто "підклав свиню" Сергію Сухомлину?

  У Житомирі зовсім недовго «гуляла»...

 • Сьогодні святкує свій День народження житомирянин Володимир Нарубалюк
  Сьогодні святкує свій День народження житомирянин Володимир Нарубалюк

  В Житомирі дуже мало таких...

 • БАМБАРБИЯ КИРГУДУ!
  БАМБАРБИЯ КИРГУДУ!

  Календарное лето началось, про отпуск...

 • Колектори зацькували директора Житомирської школи
  Колектори зацькували директора Житомирської школи

  (Головні персонажі відомі – це...

Новини
На Житомирщині суд скасував надання дозволу підприємству на видобування габро
На Житомирщині суд скасував надання дозволу підприємству на видобування габро
19 грудня 2019
За принципової правової позиції прокуратури Житомирської області апеляційним судом скасовано протокол Державної комісії України по запасах корисних копалин і рішення сесії облради щодо погодження надання товариству «Камінець Добринь» спецдозволу на користування надрами з метою видобування габро Юліївського родовища площею 4,1 га.

У листопаді 2018 року Державною комісією України по запасах корисних копалин протиправно розглянуто подані товариством «Камінець-Добринь» матеріали геолого-економічної оцінки Юліївського родовища габро у Хорошівському районі з метою розподілу запасів родовища.

Фактично цією ж комісією неправомірно розглянуто обґрунтування товариства стосовно виділення із масиву Юліївського родовища окремої ділянки (Центральна), як самостійного об’єкту надрокористування та апробовано балансові запаси основної та спільно залягаючої корисної копалини габро двох видів: для видобутку блоків і габро, придатного для виробництва щебеню.

У подальшому, на підставі зазначеного протоколу ДКЗ України, Житомирською обласною радою погоджено (рішення від 18.12.2018) надання товариству «Камінець-Добринь» поза аукціоном спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування габро на ділянці площею 4,1 га.

Житомирський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позову прокуратури щодо визнання протиправними та скасування протоколу засідання колегії Державної комісії по запасах корисних копалин, а також зазначеного рішення сесії обласної ради.

Проте таку відмову прокуратура оскаржила у Сьомому апеляційному адміністративному суді, який скасував рішення суду першої інстанції та прийняв нове – про задоволення позову прокурора у повному обсязі.

На головну сторінку

«    Червень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Новини