Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
КАК  НАДО  ЖИТЬ 
КАК  НАДО  ЖИТЬ 

Золотая...

  • КАК  НАДО  ЖИТЬ 
    КАК  НАДО  ЖИТЬ 

    Золотая...

  • У Бердичівському районі горить полігон
    У Бердичівському районі горить полігон

    Вогонь наближається до...

  • "Где вы? С кем вы? За кого вы?" - на Житомирщине священники МПЦ отказались отпевать бойца ВСУ

    Священники из Украинской православной церкви...

  • "Такого бреда нет ни в одной стране мира". Что думают медийщики о новом законе про дезинформацию

    Сегодня министр культуры, молодежи и...

Новини
У Житомирі відбувся баскетбольний турнір "Різдвяна зірка"
У Житомирі відбувся баскетбольний турнір "Різдвяна зірка"
14 січня 2020
Більше 130 дітей з 15 команд взяли участь у міжнародному баскетбольному турнірі "Різдвяна Зірка", який 10-11 січня відбувся на спортивному майданчику житомирської ЗОШ №7.

Серед учасників були не лише представники Житомира, а й гості з Фастова, Київщини та навіть з Кишинева. Ще одна учасниця приїхала з Азербайджану.

Команди зіграли у 5 групах.
Переможці

Серед дівчат 2006-07 р.н.
1 місце - ЖОДЮСШ "Юність"
2 місце - Athletes in Action (Кишинів, Молдова)
3 місце - команда Фастова.

Серед дівчат 2008-09 р.н.
1 місце - ЖОДЮСШ "Юність
2 місце - команда Фастова
3 місце - команда ДЮСШ #1

MIX 2010-2011
1 місце - ЖОДЮСШ "Юність-дівчинки"
2 місце - ДЮСШ #1
3 місце - команда ЖОДЮСШ "Юність-хлопчики".

Хлопчики 2006-07
1 місце - ДЮСШ # 1
2 місце - ДЮСШ # 1-2
3 місце - "Admirals", Вишневе.

Хлопчики 2008-09
1 місце - ДЮСШ #1
2 місце - ЖОДЮСШ "Юність"
3 місце - ДЮСШ #1-2

MVP серед дівчат:
2006-07 - Аляб'єва Марина
2008-09 - Горбатюк Настя
MVP mix
2010-11 - Чапського Віка
MVP серед хлопців:
2006-07 - Янішевський Антон
2008-09 - Ткаченко Микита
У номінації "Серце команди" (за підтримку, боротьбу, наснагу своєї команди) відзнаки отримали:
Дівчата
2006-07 - Шепелюк Лена (Юність), Юрку Анна (Кишинів), Давидова Анастасія (Фастів).
2008-09 - Бродецька Надя (Юність), Чехович Анна (Фастів), Ренькас Анна (ДЮСШ # 1)
2010-11 - Єрмакова Серафима (Юність), Шайда Анастасія (ДЮСШ #1), Сіомак Матвій (Юність)
Хлопці
2006-07 Грабовець Михайло (ДЮСШ # 1), Дзюбенко Сергій (ДЮСШ # 1), Жмирін Сергій (Admirals).
2008-09 Кулик Кирило (ДЮСШ # 1), Андрусенко Тимофій (Юність), Ярощук Артем (ДЮСШ # 1)
Переможці конкурсів:
1 Кращий розвідний:
- Ужевко Марія (2006, Кишинів)
- Мутик Маруся (2008, Юність)
- Шайда Анастасія (2010, ДЮСШ #1)
- Ткаченко Женя (2006, ДЮСШ #1)
- Кулик Кирило (2008, ДЮСШ #1)
2 Штрафний кидок:
- Босенко Катя (2006, Фастів)
- Бродецька Надя (2008, Юність)
- Зелінська Марія (2010, Юність)
- Данилюк Микита (2006, Admirals)
- Прошута Леон (2008, Юність)

У лотереї випадковим переможцем стала Чапського Віка.

На головну сторінку

«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини