У Житомирі прямо зараз транслюється...

• Погодинна оплата проїзду та разовий квиток будуть відтерміновані до 1 червня
    Погодинна оплата проїзду та разовий квиток будуть відтерміновані до 1 червня

У Житомирі відтермінують погодинну оплату...

Футбольна ​команда Житомирського ліцей-інтернату для обдарованих дітей виграла турнір серед дівчат

17-02-2020
У залі ФОК стадіону “Спартак” міста Коростень 15 лютого визначився переможець зимового турніру з футболу серед дівчат 2003-2006 рр. н. Перше місце посіла дівоча команда Житомирського обласного ліцей-інтернату для обдарованих дітей, які у фіналі перемогли команду ДЮСШ міста Овруч з рахунком 3:0.

Друге місце у зимовому футбольному турнірі зайняла команда ДЮСШ з Овруча. А третє – житомирська СК “Атлет”.

За результатами змагань, кращими стали дівчата Житомирського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей, з фінальним рахунком 3:0. Кращим воротарем турніру визнано Іванну Лук’янчук, а кращий гравець – Діана Корнійчук – обидві Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей.

Нагадаємо, що участь у змаганнях брали десять команд зі всієї області, які за сліпим жеребом було розподілено на три групи, а до фінальної частини потрапили переможці групового етапу.

Привітав та нагородив призерів турніру серед дівчат 2003-2006 рр. н. виконавчий директор Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Маєвський, який також анонсував проведення повноцінного жіночого чемпіонату області у квітні-червні.

ДЮСШ м. Овруч – ДЮСШ смт Любар – 3:1

Житомирський обл. ліцей-інтернат для обдарованих дітей (переможець 1) – ДЮСШ м. Бердичів (переможець 1) – 3:0