Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
План капитуляции Украины, который провалился
План капитуляции Украины, который провалился

Как работала информационная компонента доктрины...

 • План капитуляции Украины, который провалился
  План капитуляции Украины, который провалился

  Как работала информационная компонента доктрины...

 • Житомирський міський голова вшанував пам'ять жертв Голокосту
  Житомирський міський голова вшанував пам'ять жертв Голокосту

  Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту....

 • Пухлина була вагою, як новонароджена дитина: унікальну операцію провели лікарі в Житомирі
  Пухлина була вагою, як новонароджена дитина: унікальну операцію провели лікарі в Житомирі

  У Житомирській обласній клінічній лікарні...

 • Сьогодні святкує день народження відомий житомирянин Олексій Ясюнецький
  Сьогодні святкує день народження відомий житомирянин Олексій Ясюнецький

Новини
У Житомирі розробили план щодо запобіганню коронавірусу

У Житомирі розробили план щодо запобіганню коронавірусу

4 березня 2020
Заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, були на порядку денному сьогоднішнього засідання виконавчого комітету.

Члени виконавчого комітету погодили прийняття профілактичного та протиепідемічного плану дій щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусу.

«Рішення міської комісії з питань техногенної екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 28.02.2020 № 6 та від 02.03.2020 № 7 (далі рішення міської комісії ТЕБ і НС) є обов’язковими до виконання для керівників виконавчих органів міської ради, суб’єктів господарювання незалежно від форм власності, розташованих на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади»,
- йдеться в рішенні виконкому.

Мова йде про два документи, затверджені рішеннями міської комісії ТЕБ і НС. Так, рішенням зазначеної комісії від 28.02.2020 № 6 у Житомирі було затверджено Місцевий план організаційних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню СОVID-19 серед населення Житомирської міської ОТГ. Рішенням комісії від 02.03.2020 № 7 створено Оперативний штаб з питань запобігання занесенню і поширенню COVID-19 серед населення Житомирської міської ОТГ, а також заборонено проведення масових, святкових, розважальних, спортивних заходів та організовану участь у відвідуванні місць відпочинку, розваг.

Оперативний штаб очолив міський голова Сергій Сухомлин.

«Місцевий план протиепідемічних заходів передбачає два напрямки. Перший розділ - це перелік заходів до виконання в міжепідемічний період, другий розділ - перелік заходів у разі виявлення випадків захворювання на коронавірус. Зазначений план був розроблений за рекомендаціями фахівців медичної сфери, затверджений рішенням комісії і розісланий виконавцям.Враховуючи те, що на території міста є ряд підприємств та організацій, які не відносяться до органів місцевого самоврядування і мають центральне підпорядкування, ми звернулись з листом до обласної державної адміністрації з тим, щоб на цих підприємствах також були вжиті ці заходи», - зазначив Микола Дідківський, начальник управління з питань НС та ЦЗ населення міської ради.

«Заходи, передбачені у Місцевому плані та рішенні міської комісії ТЕБ і НС від 02.03.2020 № 7, є обов’язковими до виконання. Для цього керівник Оперативного штабу визначить склад мобільної групи із залученням необхідних фахівців для здійснення дієвого контролю за виконанням посадовими особами зазначених заходів», - зазначалося під час засідання.

Профілактичні заходи щодо нерозповсюдження COVID-19 наразі проводяться в житомирських навчальних закладах, закладах культури, громадському транспорті, в комунальних підприємства, суб’єктах господарювання територіальної громади всіх форм власності.

У житомирських освітніх закладах проводиться роз’яснювальна робота з дітьми та батьками щодо профілактики COVID-19, розміщуються відповідні інформаційні матеріали.

Також, згідно сьогоднішнього рішення виконкому, на виконання зазначених заходів щодо запобіганню та поширення корона вірусу з резервного фонду місцевого бюджету виділять 2 млн 537 тис 452 грн на закупівлю медичного обладнання та засобів захисту, а також для проведення інформаційної роботи.

Так, за рахунок коштів резервного фонду бюджету територіальної громади буде закуплено 50000 респіраторів ступеню захисту FFPЗ , костюми біозахисту, захисні щитки та швидкі тести на грип, а також апарат штучної вентиляції легень.

Респіратори для потреб громади придбають для міських закладів охорони здоров’я ( КП « Лікарня №1», КП «Лікарня №2» ім. В. П. Павлусенка», КП «Дитяча лікарня імні В.Й. Башека», КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради), підприємств, підпорядкованих управлінню комунального господарства та управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.

Костюми біозахисту, захисні щитки та швидкі тести на грип закуплять для КП «Лікарня №1», КП «Лікарня №2 ім. В. П. Павлусенка», «Дитяча лікарня імні В.Й. Башека», КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради.

Апарат штучної вентиляції легень придбають для КП «Лікарня №1» Житомирської міської ради, інфекційне відділення якої визнано госпітальною базою для потенційних хворих, інфікованих коронавірусом COVID -19.

У Житомирі розробили план щодо запобіганню коронавірусу

На головну сторінку

«    Січень 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Новини