Поліція затримала підозрюваного у вбивстві чоловіка у Житомирі

У дворі однієї з багатоповерхівок...

ФК Полісся у товариському матчі розгромив новоград-волинський "Звягель"

12-03-2020
11 березня футбольний клуб «Полісся», у рамках підготовки до весняної частини чемпіонату Другої ліги, зіграло товариський матч проти новоград-волинського «Звягеля».

Про це повідомляє офіційний сайт жовто-зелених.

Цей матч видався одним з найрезультативніших для житомирського «Полісся» у цьому міжсезонні, оскільки, у ході поєдинку було забито п’ять м’ячів у ворота суперника.

З початку зустрічі господарі поля трохи віддали ініціативу гостям і останні, в свою чергу, зуміли першими відкрити рахунок у матчі. Але, відразу після пропущеного поліщуки швидко оговталися і за кілька хвилин забили у відповідь. Першим забитим м’ячем у футболці «Полісся» відзначився Повалій, а відразу за ним рахунок подвоїв Ковпак.

По-перерві, за традицією, склад «жовто-зелених» змінився і на полі з’явилися гравці основи, які зуміли забити ще три м’ячі у ворота «Звягеля». Спочатку, з передачі Андрія Власюка, відзначився Галенков, відразу за ним ворота вразив Притиковський. А крапку у цьому поєдинку поставив капітан команди Немтінов, який реалізував одинадцятиметровий і приніс команді перемогу – 5:1.

«Полісся» (Житомир) – «Звягель» (Новоград-Волинський) – 5:1.

Товариський матч. 11 березня 2020. Житомир, «Спартак арена».