Литвин сказав, що його "здали" і просить ВР відправити його у відставку
4 липня 2012
Голова Верховної Ради Володимир Литвин просить парламент розглянути питання про його відставку. Про це він заявив під час сьогоднішнього засідання парламенту.
"Вчора один з народних депутатів заявив, що ми (більшість – Ред.) "розвели" їх (опозицію – Ред.). Я думаю, що результати цього "розводу" ми будемо пожинати. За таких обставин я прошу розглянути питання та ухвалити рішення про мою відставку", - повідомив В.Литвин.
Голова ВР нагадав, що на розгляд депутатів внесено законопроект щодо зміни процедури обрання керівництва ВР.
"Ви давно готувалися до цього. Тому, прохання поставити це питання і включити до порядку денного… у вас тут є товариш, з яким я ділив хліб сіль і який мене здав… Я прошу включити це питання до порядку денного, завтра розглянути та ухвалити рішення", - резюмував В.Литвин.