Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Неймовірно цікаве фото фонтану на Михайлівській у Житомирі з 1941 року. ФОТО
Неймовірно цікаве фото фонтану на Михайлівській у Житомирі з 1941 року. ФОТО

Цікаве фото фонтану на Михайлівській...

 • Неймовірно цікаве фото фонтану на Михайлівській у Житомирі з 1941 року. ФОТО
  Неймовірно цікаве фото фонтану на Михайлівській у Житомирі з 1941 року. ФОТО

  Цікаве фото фонтану на Михайлівській...

 • Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО
  Хто написав жополизницький напис на Новому бульварі в Житомирі? ФОТО

  Немає меж обуренню житомирян та...

 • Зеленые охуели от вседозволенности и сыпящего бабла, но Бог не Тимошка...
  Зеленые охуели от вседозволенности и сыпящего бабла, но Бог не Тимошка...

 • Житомирянка скаржиться на відому у Житомирі клініку. ФОТО
  Житомирянка скаржиться на відому у Житомирі клініку. ФОТО

Новини
Соціал-націоналісти йдуть до створення єдиної партії

Соціал-націоналісти йдуть до створення єдиної партії

18 січня 2011
15 січня 2011 року в місті Харкові відбулася координаційна загальноукраїнська нарада соціал-націоналістичних організацій. В умовах суспільно-економічної кризи, моральної деградації українського суспільства, занепаду традиційних цінностей українського народу, як ніколи постає необхідність у створенні єдиної правої політичної сили, яка захищатиме соціальні та національні права українців.

Повне розчарування в сучасному політикумі та сучасних політиканах як від влади, так і від опозиції, вимагають від патріотичної молоді єднання навколо Ідеї Нації в лавах соціал-націоналістичної партії.

В нараді взяв участь Голова ЖМГО "Патріот України" Костянтин Суський. Учасники наради виробили концепцію та алгоритм підготовки і проведення установчого з’їзду політичної партії Соціал-Національної Асамблеї, який заплановано на квітень 2011 року. Утворено організаційний комітет з підготовки і проведення з’їзду. Визначено координаторів, які відповідають за створення партійної структури СNA у всіх регіонах України. Ухвалено рішення про початок видання друкованого засобу інформації - газети організованого соціал-націоналістичного руху «Nаступ».

Окрім організаційних питань, пов’язаних з проведенням установчого з’їзду СNA, учасники наради виробили план проведення ряду соціальних і націозахисних акцій в січні – лютому цього року. Визначено орієнтовну дату проведення чергової координаційної наради соціал-націоналістичних організацій, яка наступного разу пройде наприкінці лютого цього року в столиці України.

Проведення подібних нарад надзвичайно сприяє єднанню соціал-націоналістичних організацій в організований політичний рух. Як зазначив після проведення наради, під час спілкування з пресою ініціатор проведення наради Головний Провідник Організації «Патріот України» Андрій Білецький: « …На часі головним завданням патріотичної, націоналістичної молоді є організуватися в політичний рух для відстоювання соціальних та національних прав українців. Це не означає, що права молодь має піти з вулиці та припинити націозахисну діяльність. Але ми всі усвідомлюємо, що виключно протестними акціями на вулицях наших міст, зруйнувати систему неможливо. Саме тому, створюючи організований політичний соціал-націоналістичний рух, маємо досягти максимальної консолідації правої української молоді як на вулиці, так і в політичній діяльності…ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!»На головну сторінку

«    Квітень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Новини