Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
В Житомирській ОДА журналістам наказали вимкнути прямий ефір. ВІДЕО
В Житомирській ОДА журналістам наказали вимкнути прямий ефір. ВІДЕО

Просто зараз під стінами Житомирської...

 • В Житомирській ОДА журналістам наказали вимкнути прямий ефір. ВІДЕО
  В Житомирській ОДА журналістам наказали вимкнути прямий ефір. ВІДЕО

  Просто зараз під стінами Житомирської...

 • Житомирські ФОПи приготували сміттєвий бак для сьогодняшнього мітингу під стінами ОДА. ФОТО
  Житомирські ФОПи приготували сміттєвий бак для сьогодняшнього мітингу під стінами ОДА. ФОТО

  Сьогодні під стінами Житомирської ОДА...

 • Померла бердичівська бабуся Дмитра Разумкова
  Померла бердичівська бабуся Дмитра Разумкова

  Голова Верховної ради України Дмиро...

 • Історик, журналіст, чоловік, батько. Житомирянинові Віктору Радчуку сьогодні 60 років!
  Історик, журналіст, чоловік, батько. Житомирянинові Віктору Радчуку сьогодні 60 років!

  Життя, сповнене пригод та викликів....

Новини
Развадовський побачив серед журналістів - кілерів

Развадовський побачив серед журналістів - кілерів

27 січня 2011
Віктор Развадовський просить журналістів не ставати політичними кілерами. Так депутат, керівник фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії «За добробут та соціальний захист народу» в Житомирській обласній раді Віктор Развадовський прокоментував зауваження про пасивність своєї роботи та колег по фракції під час сесійних засідань і припущення кореспондента однієї з місцевих газет про притуплення «багнетів» очолюваної ним фракції у боротьбі за добробут.

"Всі прекрасно розуміють, що за тієї політичної кон’юнктури, яка склалася у нашій області, питання, що виносяться на розгляд сесій - формальність. Результати їх голосування фактично на 100 відсотків визначаються під час роботи постійних депутатських комісій, якщо не раніше. Особливо за умови, що виконавчу владу, представницький мандат, а в окремих випадках і керівництво таких комісій в області уособлюють одні й ті ж люди. Під час сесійних засідань, у яких ми добросовісно беремо участь, нам залишається хіба що оприлюднити депутатський запит, запитання, звернення чи ініціювати створення з того чи іншого питання тимчасових комісій. Що ми і робимо," - зауважив В. Развадовський.

"Так, зважаючи на те, що місцеві бюджети і надалі формуються не знизу доверху, а навпаки, на сесії 28 грудня 2010 року ми ініціювали звернення обласної ради до керівництва країни з питання неналежного фінансування гарантованих вітчизняним законодавством пільг ліквідаторам аварії на ЧАЕС та членам їх сімей. До відома, за оприлюдненими у ЗМІ розрахунками згідно із законодавством, громадяни України, що проживають в забруднених зонах або мають статус ліквідатора аварії на ЧАЕС, можуть претендувати щорічно на близько 27 млрд. грн. компенсаційних виплат. Такі видатки у держбюджеті, як відомо, не передбачені, що змушує людей шукати правду в судах," - сказав політик

"Виходячи з того, що діюча постійна комісія обласної ради з питань Чорнобильської катастрофи, екології та використання природних ресурсів свою увагу наразі зосередила не на проблемах потерпілих від аварії на ЧАЕС, а на проектах рішень про надання у користування товариствам з обмеженою відповідальністю мисливських угідь, з метою недопущення обмеження законних прав пересічних громадян на території цих угідь, вивчення ефективності їх використання та запобігання привласнення орендарями, ми домагаємося створення тимчасової контрольної депутатської комісії," - додав він.

"Відповідально заявляю: депутати нашої фракції не мають наміру робити пустослівних цинічних заяв чи безпідставно співати на свою адресу «осанну». Тим більше, трощити колегам черепи, вимикати електроенергію в залі засідань тощо. А саме це, слід розуміти, критик нашої діяльності вважає найкращим способом служіння виборцям?.. Таких інформаційних приводів ми не дамо. Я не буду закликати журналістів до об’єктивності, оскільки розумію, що навіть при всьому бажанні бути таким, кожен з нас залишається суб’єктивним. Я тільки прошу представників четвертої влади не ставати політичними кілерами – не поширювати неправду про будь-кого на догоду будь-кому. Зважаючи на все сказане, висновок напрошується однозначний: притупилися не «багнети», а в когось зір, слух та, найпевніше, ще щось," - наголосив В. Развадовський.

Записав Олесь ТЛУМАЦЬКИЙ

На головну сторінку

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Новини