Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Скільки в місяць отримує грошей житомирський нардеп Герасименко?
Скільки в місяць отримує грошей житомирський нардеп Герасименко?


 • Скільки в місяць отримує грошей житомирський нардеп Герасименко?
  Скільки в місяць отримує грошей житомирський нардеп Герасименко?

 • Деякі вагомі причини для війни
  Деякі вагомі причини для війни

  Як ми й передбачали минулого...

 • Присяжнюка в Житомирі ще не було, а Чужмир вже приїздив
  Присяжнюка в Житомирі ще не було, а Чужмир вже приїздив

  Вчора на нашому сайті була...

 • Віктор Развадовський: Закликаю керівників громад не порушувати права дітей і приймати виважені рішен ...
  Віктор Развадовський: Закликаю керівників громад не порушувати права дітей і приймати виважені рішен ...

  Для територіальних громад наразі одне...

Новини
"Фронт змін" заявляє, що він переміг гральний бізнес

"Фронт змін" заявляє, що він переміг гральний бізнес

15 квітня 2011
Ініційоване «Фронтом Змін» звернення до Президента України та Голови Верховної Ради України щодо впорядкування діяльності інтерактивних клубів в Житомирі одноголосно підтримали депутати Житомирської міськради. "Останнім часом зростає занепокоєння щодо поширення на території нашої держави, зокрема у Житомирській області, такого негативного явища, як гральний бізнес. Він, всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу», існує під виглядом «інтерактивних» комп'ютерних клубів..."

"Сотні дітей та батьків стають заручниками цих клубів, витрачаючи в них останні гроші. Як наслідок, ми на власні очі спостерігаємо розпад благополучних родин та деградацію талановитої молоді," - говориться у Зверненні.

Згідно наведених фактів ініціатором звернення Наталею Боровською, «кількість «інтерактивних» клубів на території Житомирщини продовжує активно збільшуватися. В них, після внесення користувачем комп'ютера відповідної ставки, надається доступ через мережу Інтернет або внутрішню мережу до віртуальних казино із можливістю отримання з моментом випадковості виграшу у грошовому чи іншому еквіваленті, що є гральним бізнесом».

Крім того, депутат міської ради від «Фронту Змін» Наталя Боровська зазначила, що Міністерством фінансів України було погоджено розроблений Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про заборону грального бізнесу», яким запропоновано внести зміни до статті 1 Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» та віднести до організаторів азартних ігор власників Інтернет-клубів, які надають доступ до сайтів мережі Інтернет, на яких проводяться азартні ігри.

Враховуючи вищенаведене, Наталя Боровська запропонувала депутатам просити керівників держави сприяти внесенню змін до чинного законодавства, які б унеможливили організацію та проведення азартних ігор в «інтерактивних» комп'ютерних клубах, оскільки дана проблема несе потенційну загрозу інтелектуальному та духовному розвитку молодого покоління української нації.

Саме цю пропозицію «Фронту Змін» одноголосно підтримали депутати Житомирської міської ради під час чергового засідання . Тепер слово за керівниками держави та парламентарями.

На головну сторінку


Від Jermajesty 19 квітня 2011 12:34:
That's not just the best anwesr. It's the bestest answer!
«    Травень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Новини