Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Директор обласної філармонії Тетяна Миколаївна Руденька – талановитий керівник і творча особистість
Директор обласної філармонії Тетяна Миколаївна Руденька – талановитий керівник і творча особистість

Входячи в храм мистецтва, ми...

 • Директор обласної філармонії Тетяна Миколаївна Руденька – талановитий керівник і творча особистість
  Директор обласної філармонії Тетяна Миколаївна Руденька – талановитий керівник і творча особистість

  Входячи в храм мистецтва, ми...

 • Сергію Пашинському - 53 роки!
  Сергію Пашинському - 53 роки!

  Пашинського називають першим політичним в'язнем...

 • Где обедали в Житомире Зеленский и Лукашенко: что ели и что пили
  Где обедали в Житомире Зеленский и Лукашенко: что ели и что пили

  …Чтобы гости из соседнего государства...

 • Житомирянин став радником міністра охорони здоров'я України Зоряни Скалецької
  Житомирянин став радником міністра охорони здоров'я України Зоряни Скалецької

  Скалецькій призначили чотирьох...

Новини
ОДА хоче розібратися з Пряжевим. Прокуратура - ні
ОДА хоче розібратися з Пряжевим. Прокуратура - ні
19 квітня 2011
18 квітня 2011 року відбулась прес-конференція за участю начальника юридичного відділу апарату облдержадміністрації Валентина Мотовильника стосовно питання вирубки лісу на території Сінгурівської сільської ради. Валентин Мотовильник повідомив журналістам, що за зверненням мешканців с. Пряжів Житомирського району за дорученням голови облдержадміністрації Сергія Рижука була створена робоча комісія, в яку увійшли начальники відповідних управлінь і відомств.

11 квітня члени комісії у присутності представників ЗМІ виїхали у с. Пряжів, де оглянули місце вирубки лісу і зустрілись з мешканцями села. 15 квітня 2011 року всі управління і відомства надали свої висновки.

Так, М. Терещенко, в. о. начальника Державної екологічної інспекції області, зазначив, що в грудні 2008 року Сінгурівська сільська рада прийняла рішення про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, які знаходяться на зазначеній території, що суперечить розпорядженню Кабінету Міністрів України від 10.04.08, яким зупинено прийняття рішень про надання згоди на вилучення ділянок, їх передачу у власність та оренду із зміною цільового призначення.

В. Ткачук, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства, повідомив, що земельна ділянка площею 11,58 га заліснена штучним шляхом в 60-х роках саджанцями сосни і є лісом. Земельна ділянка площею 11,58 га вкрита лісом, однак на балансі Сінгурівської сільської ради не перебувала і не перебуває. На даний час насадження знаходяться в бесхозному стані, окремі дерева вражені кореневою губкою та лісовою низовою пожежею.

А. Вергелес, начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в області, повідомив, що відповідно до форми 6-зем дана земельна ділянка вважається землями житлової та громадської забудови, однак вони такими не є, а фактично вкриті лісом, склад угідь – зелені насадження.

О. Волков, державний санітарний лікар області, поінформував, що обласною СЕС дозвіл на забудову на вказаних земельних ділянках не надавався.

В. Невмержицький, начальник обласного виробничого управління меліорації і водного господарства, зазначив, що через село протікає струмок, ліва протока р. Гуйва, на якому створено і створюється каскад водойм різної величини з порушенням вимог ст. 82 Водного кодексу України, яке полягає в тому, що створення штучних водойм в органами водного господарства не погоджувалося, та ст. 60 Земельного кодексу України, а саме – прибережні захисні смуги не встановлені, що суперечить вимогам чинного господарства.

А. Кулик, голова Житомирської райдержадміністрації, повідомив, що до райдержадміністрації щоденно звертається велика кількість громадян з питання отримання у власність земельних ділянок в с. Пряжів з порушенням їх прав в сфері земельного законодавства.

З. Янченко, начальник головного управління економіки облдержадміністрації, навела розрахунки збитків при вирубці лісу на ділянці, наданій під забудову у с. Пряжів Житомирського району. Вартість посадки 1 га лісу становить 5 тис. грн. Сума відновної вартості лісу (відшкодування) становить 57, 9 тис. грн., збір за заготівлю деревини складає 104,17 тис. грн., що в загальній сумі складає 162, 07 тис. грн. Майбутня щорічна втрата доходу становить 7, 54 тис. грн.

Всі присутні члени робочої комісії, наголосив Валентин Мотовильник, одноголосно визнали, що надання Сінгурівською сільською радою земельних ділянок у власність громадян, які знаходяться в с. Пряжів, відбулося з порушенням вимог чинного законодавства. У зв'язку з вирубкою лісу нанесені збитки навколишньому природному середовищу, які користувачами земельних ділянок не відшкодовані.

На попередньому засіданні робочої комісії було прийнято рішення підготувати лист до прокуратури області про надання копій вилучених із Сінгурівської сільської ради первинних документів із заявами громадян про виділення земельних ділянок в с. Пряжів.

Нагадаємо, прокуратура Житомирського району не знайшла у Пряжевому якихось порушень:

Прокуратура: землю у Пряжеві виділили законно

На головну сторінку

«    Жовтень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Новини