Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Зеленский показал, что он - слуга не украинского народа
Зеленский показал, что он - слуга не украинского народа

При нем внешняя оккупация страны...

 • Зеленский показал, что он - слуга не украинского народа
  Зеленский показал, что он - слуга не украинского народа

  При нем внешняя оккупация страны...

 • Біля Житомира горів готельно-ресторанний комплекс. ФОТО
  Біля Житомира горів готельно-ресторанний комплекс. ФОТО

  Попередньо жертв та постраждалих...

 • Перші дані ЦВК місцевих виборів у Житомирській області
  Перші дані ЦВК місцевих виборів у Житомирській області

  У всіх регіонах України районні...

 • Появилось видео с виновником жуткого ДТП на Майдане: оказался трезв
  Появилось видео с виновником жуткого ДТП на Майдане: оказался трезв

  ДТП в Киеве на Майдане...

Новини
Відбулось засідання колегії обласної державної адміністрації

Відбулось засідання колегії обласної державної адміністрації

1 червня 2011
На розгляд колегії, яка відбулась 31 травня 2011 року, було винесено наступні питання:
1.Про забезпечення безумовного виконання доручення Президента України щодо прискореного соціально-економічного розвитку регіонів у І півріччі 2011 р.
2.Про роботу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування по виконанню постанови КМУ від 24.09.08 №866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов"язані із захистом прав дитини".
3.Про стан підготовки до літнього оздоровлення та відпочинку дітей, завершення навчального року у загальноосвітніх школах та забезпечення відпусток вчителів.
4.Про проведення ІІ етапу Всеукраїнскої спартакіади серед збірних команд державних службовців області.
5.Про хід виконання окремого доручення Прем"єр-міністра України М.Я.Азарова від 23.05.11 щодо прискорення виконання ремонтних робіт на дорогах комунальної та державної власності, розпоряджень голови ОДА від 15.04.11 №144 "Про стан автомобільних доріг в області та вжиття заходів щодо його поліпшення у 2011 році", від 20.05.11 №189 "Про організацію будівництва, реконструкції і поточного ремонту комунальних доріг в області".
Участь у роботі колегії взяли перший заступник голови облдержадміністрації Микола Олещенко, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр Никитюк, заступники голови: Віктор Куницький, Микола Дейсан, Віктор Балюрко, голова обласної ради Йосип Запаловський, Житомирський міський голова Володимиор Дебой.
За результатами колегії голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук провів прес-конференцію для журналістів, на якій зазначив, що питання аналізу показників соціально-економічного розвитку області у І півріччі 2011 р. було свідомо винесено на обговорення за місяць до закінчення півріччя. Це, на переконання очільника області, дасть можливість правильно зорієнтуватися у загальній ситуації, щоб направити максимум зусиль на напрямки роботи, де показники є не дуже втішними. На запитання журналістів відносно того, які саме галузі на сьогодні потребують особливої уваги керівництва області, Сергій Рижук закцентував увагу на харчовій і переробній промисловості, будівельній галузі, сільському господарстві. На його думку, певне падіння показників обсягу залучених інвестицій в основний капітал не є критичним, важливо, що не зменшився об’єм прямих іноземних інвестицій.
Журналісти цікавилися у керівника області перспективами введення прямого електропотягу від Житомира до Києва. Сергій Рижук повідомив, що питання знаходиться у стадії вирішення, сьогодні з цього приводу ведуться активні переговори з керівництвом «Укрзалізниці». На переконання Сергія Рижука, відкриття такого маршруту конче важливе для жителів області і сприятиме не тільки економії часу пасажирів («електричка» має долати відстань до столиці трохи більше ніж за годину), а й сприятиме підвищенню загального рівня безпеки пасажирських перевезень.
В ході прес-конференції було коротко окреслено стан та перспективи розвитку цукрово-переробної галузі області, зокрема йшлося про відновлення роботи пунктів по прийому буряків.
Сергій Рижук також повідомив, що влада вживає максимум зусиль для боротьби з недобросовісними арендарями землі (йдеться про 300 тис. га землі). Сергій Рижук наголосив, що заява Президента країни Віктора Януковича про те, що ми не підемо на примітивний ринок землі, актуальна для Житомирщини, і влада і надалі беде робити все можливе, щоб захистити права дорбросовісного господаря землі.
В ході прес-конференції також було обговорено ряд інших актуальних проблем, які були винесені на порядок денний засідання колегії обласної державної адміністрації.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з
громадськістю облдержадміністрації

На головну сторінку

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Новини