Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
З приходом Тетяни Руденької Житомирська обласна філармонія ожила!
З приходом Тетяни Руденької Житомирська обласна філармонія ожила!

27 листопада у Житомирській обласній...

 • З приходом Тетяни Руденької Житомирська обласна філармонія ожила!
  З приходом Тетяни Руденької Житомирська обласна філармонія ожила!

  27 листопада у Житомирській обласній...

 • "Держим площадь до конца". Как в Украине отсрочили РРО и почему это не понравилось ФОПам

  Парламент с третьей попытки отсрочил...

 • Олександр Блощинський - новий голова Житомирської районної ради
  Олександр Блощинський - новий голова Житомирської районної ради

  О 15:30 оголошено підсумки виборів...

 • Сидір Ковпак: Сьогодні нардепи ще більше затягнули петлю на шиї маленького українця
  Сидір Ковпак: Сьогодні нардепи ще більше затягнули петлю на шиї маленького українця

  Побачив, як житомирські депутати проголосували...

Новини
Відбулось спільне засідання колегії обласної державної адміністрації, Військової ради 8 армійського корпусу та спільна нарада голів місцевих рад

Відбулось спільне засідання колегії обласної державної адміністрації, Військової ради 8 армійського корпусу та спільна нарада голів місцевих рад

24 червня 2011
23 червня відбулось спільне засідання колегії обласної державної адміністрації, Військової ради 8 армійського корпусу та спільна нарада голів місцевих рад. Участь у засіданні взяли голова обласної ради Йосип Запаловський, командир 8 армійського корпусу генерал-майор Віктор Муженко, перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Олещенко, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Никитюк, заступники голови обласної державної адміністрації Віктор Балюрко, Віктор Куницький, Микола Дейсан.
У ході засідання було розглянуто питання про уточнення плану виконання завдань, визначених в Указі Президента України від 27.09.2010 року №918/2010 «Питання шефства над Збройними Силами України», розпорядження голови облдержадміністрації від 11.10.2010 року № 313 «Про здійснення шефства над військовими частинами Збройних Сил України». Відбулось спільне засідання колегії обласної державної адміністрації, Військової ради 8 армійського корпусу та спільна нарада голів місцевих радУказом Президента України щодо шефства над Збройними Силами України передбачається співпраця органів влади, місцевих органів самоврядування з військовими частинами, які дислокуються на їхній території. Командир 8 армійського корпусу, генерал-майор Віктор Муженко висловив вдячність обласній державній адміністрації за допомогу в ході підготовки навчань „Взаємодія-2010”, за допомогу місцевих органів влади при вирішенні тактичних завдань протягом року.
Заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко зазначив, що питання шефства над Збройними Силами стоїть на особистому контролі у голови облдержадміністрації Сергія Рижука. Окремими частинами армійського корпусу, що дислокуються на території Житомирської області, опікуються визначені органи місцевого самоврядування. „Ми не уявляємо собі проведення державних свят без участі представників армійського корпусу, почесного караулу, військових оркестрів”, - наголосив Віктор Балюрко.
Про узгодження питань щодо порядку використання земельних ділянок для проведення бойового злагодження в особливий період військовими частинами 8 армійського корпусу доповіли начальник державного управління навколишнього природного середовища в області Андрій Вергелес та начальник головного управління Держкомзему у Житомирській області Василь Ткачук.
Учасники координаційної наради також ознайомилися з навчально-матеріальною базою 240-го центру підготовки підрозділів та спостерігали за ходом проведення занять з бойової підготовки частин і підрозділів 8 армійського корпусу. За результатами засідання прийнято відповідні рішення.
Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Никитюк, спілкуючись з журналістами, зазначив: „На території Житомирської області існує повне взаєморозуміння між військовими і владою. У зв’язку з обмеженим фінансуванням Збройних Сил видано і виконується доручення щодо шефства над військовими. Одна з проблемних ділянок взаємодії влади і військових - питання екології та землевикористання. Для вирішення кожної конкретної проблеми потрібно вивчити ситуацію і спільними зусиллями опрацювати схему взаємодії для її вирішення. Сьогодні створюються спеціальні комісії, куди залучаються працівники управління екології, земельних ресурсів, військові фахівці, для опрацювання питань і винесення взаємоприйнятних рішень”.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків
з громадськістю облдержадміністрації

На головну сторінку

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Новини