Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
В Коростене, на пустыре, мужчина оказался пленником огня и сгорел заживо
В Коростене, на пустыре, мужчина оказался пленником огня и сгорел заживо

Север Житомирщины – в...

 • В Коростене, на пустыре, мужчина оказался пленником огня и сгорел заживо
  В Коростене, на пустыре, мужчина оказался пленником огня и сгорел заживо

  Север Житомирщины – в...

 • Чи роблять житомирянам, які мають пневмонію, тест на коронавірус
  Чи роблять житомирянам, які мають пневмонію, тест на коронавірус

  Всього до вірусологічної лабораторії надійшло...

 • ФЕЙКИ, СЕНСАЦІЇ ЧИ «ТЕАТР АБСУРДУ»?
  ФЕЙКИ, СЕНСАЦІЇ ЧИ «ТЕАТР АБСУРДУ»?

  Викликає низку запитань вимога, запроваджена...

 • Один заболевший коронавирусом бердичевлянин вывел из строя сразу несколько врачей
  Один заболевший коронавирусом бердичевлянин вывел из строя сразу несколько врачей

  Бердичевские врачи оправдываются: больной находился...

Новини
Відбувся Регіональний семінар, яким розпочато діяльність другого етапу Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в області
Відбувся Регіональний семінар, яким розпочато діяльність другого етапу Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в області
7 липня 2011
6 липня 2011 року в м. Житомирі відбувся Регіональний семінар, яким розпочато діяльність другого етапу Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) в області. Участьу семінарі взяли заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко, перший заступник голови обласної ради Володимир Арешонков, Міжнародний менеджер Проекту МРГ Джейсінгх Сах, спеціаліст з розвитку громад Проекту МРГ Денис Полтавець.
Під час заходу були представлені результати співпраці сільських громад Житомирщини, місцевої влади та донорів з покращення умов проживання у населених пунктах. Також відбулося укладання угоди про співробітництво між Житомирською облдержадміністрацією, обласною радою та ПРООН в Україні.
Віктор Балюрко зазначив: «Забезпечення сталого соціального, економічного та екологічного розвитку досягатиметься лише у співпраці в рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»-II, що фінансується Програмою Європейського Союзу та програмою ООН. Проект став величезним кроком на шляху до наближення наших жителів до європейських стандартів та принципів співпраці між громадами, різними рівнями органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Він став інструментом зміни свідомості людей, викорінення пасивної споживацької позиції, показав приклади ефективності спільного прийняття рішень на основі планування знизу до гори, застосовуючи європейську модель і європейські принципи місцевого самоврядування».
Віктор Степанович також звернув особливу увагу на те, що, слідкуючи за успіхами Проекту на Житомирщині, можна переконатись, що збудувати міцну та сучасну державу можна лише через постійний діалог влади і суспільства, застосовуючи найкращий європейський досвід.
Міжнародний менеджер проекту Джейсінгх Сах відзначив, що перша фаза Проекту стала дуже успішною і саме завдяки цьому успіху Уряд України і Європейський Союз ухвалили рішення про подальшу співпрацю. Також Джейсінгх Сах повідомив, що друга фаза Проекту обіцяє бути дуже цікавою і потребуватиме ще більш ефективної співпраці з обласними партнерами, районними органами влади і громадянами.
Наприкінці Регіонального семінару було підписано угоду про співробітництво між обласною владою та Міжнародним менеджером Проекту МРГ.
Інформаційна довідка: Спільний проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»-II розпочинає співпрацю з 900 громадами в усіх регіонах України для підтримки сталого розвитку сільських територій шляхом впровадження ініціатив з само-уповноваження та відродження громад для реального покращення рівня їх життя на місцевому рівні. Друга фаза Проекту розпочалася у червні 2011 року, і триватиме до червня 2015 року. Бюджет проекту – 17 млн. євро. Ініціатива фінансується Європейським союзом та спів фінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні, за підтримки Уряду України та у партнерстві з місцевими органами влади та місцевого самоврядування.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

На головну сторінку

«    Квітень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Новини