Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
У Житомирі відкриють меморіальну дошку Почесному житомирянину Володимиру Нікуліну
У Житомирі відкриють меморіальну дошку Почесному житомирянину Володимиру Нікуліну

23 грудня об 11:30 відбудеться...

 • У Житомирі відкриють меморіальну дошку Почесному житомирянину Володимиру Нікуліну
  У Житомирі відкриють меморіальну дошку Почесному житомирянину Володимиру Нікуліну

  23 грудня об 11:30 відбудеться...

 • Померла зв'язкова Романа Шухевича, якій у в'язниці поляк з Довбиша Франкішек Яковчик шив чобітки
  Померла зв'язкова Романа Шухевича, якій у в'язниці поляк з Довбиша Франкішек Яковчик шив чобітки

  Померла Ольга Ільків. Майже 102...

 • У Житомирі вміють влаштовувати сенсації. У тому числі - й у волейболі
  У Житомирі вміють влаштовувати сенсації. У тому числі - й у волейболі

  За  всіма  ознаками  та критеріями...

 • ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: «З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!»
  ЮРІЙ ПАВЛЕНКО: «З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!»

  Шановні воїни Збройних Сил України,...

Новини

Юрій Павленко у Житомирі розкритикував роботу губернатора Рижука та його заступника Никитюка

27 лютого 2012
З метою перевірки виконання Указів та доручень Президента України Житомирською обласною державною адміністрацією 24 лютого відбулась робоча поїздка Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка та керівника Управління забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини Людмили Волинець до Житомирської області.

Про це повідомили в управлінні забезпечення діяльності Уповноваженого Президента України з прав дитини.

За участю голови ОДА Сергія Рижука відбулась нарада про хід виконання Указу Президента України «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні» в частині посилення кадрового забезпечення служб у справах дітей та створення умов для їх ефективної роботи.

На нараді обговорювалось Розпорядження голови Житомирської ОДА від 8.02.2012 р., яким передбачалась ліквідація (припинення юридичної особи) служби у справах дітей, на предмет відповідності законодавству України.

На переконання Уповноваженого Президента України з прав дитини, виконання цього Розпорядження без сумніву призвело б до грубих порушень прав дітей на території області.

Юрій Павленко заявив чітку позицію: Розпорядження голови ОДА суперечить законодавству України, зокрема статтям 4 та 12 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», Постановам Кабінету міністрів України №№ 1068, 905 та 866, протирічить завданням, поставленим Президентом України, є грубим невиконанням Указу Президента України «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні» від 16.12.2011 року в частині «безумовного виконання вимог законодавства щодо штатної чисельності служб у справах дітей та недопущення ліквідації таких служб».

Діяльність місцевої влади щодо реалізації прав дітей в регіоні, додав Юрій Павленко, повинна здійснюється в тому числі з урахуванням рекомендацій та заключних спостережень Комітету ООН з прав дитини (лютий 2011 року), в яких діяльність служб у справах дітей оцінена позитивно і йдеться про необхідність посилення служб у частині збільшення їх повноважень.

У ході наради Уповноважений Президента України з прав дитини окремо відзначив ефективну співпрацю з обласною прокуратурою в питаннях захисту прав дитини. Також Юрій Павленко позитивно оцінив роботу обласної служби у справах дітей, зауваживши, що детальний аналіз буде проведено під час наступної робочої поїздки в Житомирську область у квітні місяці.

Уповноваженим Президента України з прав дитини також була висловлена оцінка щодо незнання законодавства в сфері захисту прав дітей та низького професійного рівня заступника голови-керівника апарату ОДА Олександра Никитюка.

За результатами наради голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук заявив, що Розпорядження про ліквідацію служб у справах дітей буде скасоване, а стосовно підготовки даного Розпорядження буде проведено службове розслідування. Розгляд питання про забезпечення ефективності діяльності служб у справах дітей області буде винесено на Колегію ОДА. Він також підкреслив, що Укази та Доручення Президента України виконуватимуться в повній мірі та обов’язковому порядку.

Житомир инфо

На головну сторінку

«    Грудень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Новини