Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Журналіст Юрій Ніколов зустрівся із житомирянами. ВІДЕО. ФОТО
Журналіст Юрій Ніколов зустрівся із житомирянами. ВІДЕО. ФОТО

2 лютого до Житомира завітав...

 • Журналіст Юрій Ніколов зустрівся із житомирянами. ВІДЕО. ФОТО
  Журналіст Юрій Ніколов зустрівся із житомирянами. ВІДЕО. ФОТО

  2 лютого до Житомира завітав...

 • Житомирська кардіологиня Марія Брокарєва розповіла, як хронічний стрес провокує інфаркти та інсульти
  Житомирська кардіологиня Марія Брокарєва розповіла, як хронічний стрес провокує інфаркти та інсульти

  Як вижити? Як не опинитися...

 • Зустріч з відомим журналістом-розслідувачем Юрієм Ніколовим. Онлайн трансляція
  Зустріч з відомим журналістом-розслідувачем Юрієм Ніколовим. Онлайн трансляція

  Зараз у Житомирі проходить зустріч...

 • Яку каву сьогодні пив у Житомирі відомий журналіст-розслідувач Юрій Ніколов? ФОТО
  Яку каву сьогодні пив у Житомирі відомий журналіст-розслідувач Юрій Ніколов? ФОТО

  Сьогодні з робочим візитом перебуває...

Новини

СИДІР КІЗІН закликає селян – виробників молока об’єднатися і захистити свої інтереси

29 травня 2012
Заява Житомирської обласної організації ВО «Свобода» з приводу ситуації на ринку молока


Заниження ціни на молоко для селян підтверджує антинародну спрямованість режиму. Закупівельники, на власний розсуд, вкотре занижують ціну на молоко. «Молочна мафія» контролює ринок молока, встановлюючи власні ціни. У більшості населених пунктів Житомирщини закупівельні ціни складають 1,65 – 1,73 гривні за літр, постанова КМ України від 14 листопада 2009 року, яка гарантувала мінімальну ціну за літр зданого молока 2,12 грн., повністю ігнорується. На ринку літр молока коштує 6-7 грн., а в крамниці вже сягнув понад 9. При цьому, селяни змушені здавати вироблений тяжкою працею продукт на власний ризик – розрахунок відбувається в наступному місяці і ціна за літр не є сталою.

Цінова політика спрямована на знищення молочного скотарства. Мета заготівельників – надприбутки, інтереси українського селянина нікого не цікавлять. Корова-годувальниця, може відійти у минуле, адже влада створила ситуацію, коли молоко стало дешевше за воду. Для селянина кошти, отримані за молоко, є єдиним заробітком і дають йому можливість виживати за умов безвідповідальної політики щодо сільського господарства. Влада бездіяльна, вона не захищає селян, не впливає на ситуацію, фактично, стала на бік заготівельників.

Житомирська обласна організація ВО «Свобода» закликає селян – виробників молока об’єднатися і захистити свої інтереси. Спільними зусиллями ми повинні змусити заготівельників встановити ринкові ціни на молоко. Можливо, для цього доведеться оголосити бойкот.

Вимагаємо жорсткого контролю за закупівельними цінами на молоко з боку обласної влади. В цій ситуації обласна влада має стати на сторону селян та вимагати дотримання постанови КМ України про мінімальні закупівельні ціни на молоко. Ми наполягаємо на негайному укладенні договорів селян із заготівельниками з обов'язковим пунктом про мінімальну ціну.

Наголошуємо на запровадженні аукціонів із закупівлі молока, де сировинна база дістанеться заводові, що дасть найкращу ціну і найкращі умови для розвитку молочного скотарства. Пропонуємо починати торги на аукціоні від 3 грн/л. молока влітку і 4 грн/л. взимку.
Такі дії здатні зупинити наступ на селян – виробників молока та припинити остаточне зубожіння селянства і знищення молочного скотарства на Житомирщині.

Голова Житомирської обласної організації
ВО «Свобода»
Сидір Кізін

На головну сторінку

«    Лютий 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 
Новини