• Жінку, яка випала з вікна пансіонату для літніх людей у Бердичеві, влаштували до закладу обманом. ВІ ...

"Барса" громит "Лион", "Ливерпуль" отцепляет "Баварию": все голы. ВИДЕО
14 березня 2019

Історична перемога українського біатлону! ВІДЕО
10 березня 2019

Курсанти Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова завоювали медалі на чемпіонаті з армспорту. ФОТО

Дмитро Підручний став чемпіоном світу з біатлону! ФОТО

Динамо Київ без варіантів програло Челсі. ВІДЕО
8 березня 2019

Вихованці Олевської ДЮСШ боротьби – учасники чемпіонату України та всеукраїнських ігор школярів
22 лютого 2019

На вихідних в Житомирі відбудеться матч 15 туру футзальної Екстра-ліги
20 лютого 2019

У Житомирі відбудеться чемпіонат зі стрільби з лука

У Житомирі відбудуться ігри 5 туру Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги
19 лютого 2019

Житомиряни стали переможцями Athletic Events Running Ranking
14 лютого 2019

Із історії спорту Малинщини: Яна Єнько - майстер спорту України міжнародного класу

Житомиряни у складі збірної команди НУОУ ім. Івана Черняховського виграли X Міжнародну спартакіаду "Офіцерські старти"
12 лютого 2019

Студенти з Житомира вибороли перше місце у командному заліку Кубку України зі спортивного туризму
6 лютого 2019

Житомирський спортсмен переміг на Всеукраїнському турнірі з боксу в Хмельницькому