Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
"Це дитинча керівника Бердичівгазу! У вас ще є питання?"

Бердичівлянин Сергій Ярошенко опублікував допис...

  • "Це дитинча керівника Бердичівгазу! У вас ще є питання?"

    Бердичівлянин Сергій Ярошенко опублікував допис...

  • Суд ухвалив нове рішення щодо
    Суд ухвалив нове рішення щодо "житомирського стрільця", який убив сімох осіб: подробиці

    У Житомирі Богунський районний суд...

  • Хто і коли поламає ноги на сходах під житомирським маркетом
    Хто і коли поламає ноги на сходах під житомирським маркетом "ЕКО"? ФОТО

    До редакції сайту Житомир-онлайн зателефонували...

  • У Житомирі молодого спортсмена забрали до лікарні у передінсультному стані прямо із спортивної зали
    У Житомирі молодого спортсмена забрали до лікарні у передінсультному стані прямо із спортивної зали

    Десь годину-півтори тому у приймальне...

Новини

245 українських олімпійці виступлять у Лондоні. СПИСОК

12 липня 2012
На Ігри ХХХ Олімпіади у Лондоні відправляться 245 українських олімпійців.

Склад української команди був оприлюднений президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою, пише прес-служба НОК.

Українці змагатимуться у 28 видах спорту. Найбільше представництво наших олімпійців у легкій атлетиці - 78 спортсменів, 24 - в академічному веслуванні, 14 - у плаванні, по 10 - у вільній боротьбі та дзюдо.

На попередніх Іграх склад української команди становив:
- Атланта-1996 - 230 олімпійців
- Сідней-2000 - 231 олімпієць
- Афіни-2004 -245 олімпійців
- Пекін-2008 - 254 олімпійці

Склад спортсменів-учасників Ігор ХХХ Олімпіади 2012 року у Лондоні від України

БАДМІНТОН
Завадський Дмитро - одиночний розряд
Грига Лариса - одиночний розряд

БОКС
Іщенко Павло - 56 кг
Ломаченко Василь - 60 кг
Берінчик Денис - 64 кг
Шелестюк Тарас - 69 кг
Хитров Євген - 75 кг
Гвоздик Олександр - 81 кг
Усик Олександр - 91 кг

БОРОТЬБА ВІЛЬНА
Федоришин Василь - 60 кг
Квятковський Андрій - 66 кг
Алдатов Ібрагім - 84 кг
Андрійцев Валерій - 96 кг
Хоцянівський Олександр - 120 кг
Цотадзе Джамбулі - 96 кг (запасний)
Мерлені Іріні - 48 кг
Лазарєва Тетяна - 55 кг
Остапчук Юлія - 63 кг
Бурмістрова Катерина - 72 кг

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА
Рагімов Вюгар - 55 кг
Теміров Ленур - 60 кг
Рачиба Василь - 84 кг
Орлов Євген - 120 кг
Рутенко Сергій - 96 кг (запасний)

ВАЖКА АТЛЕТИКА
Іванов Артем - 94 кг
Пілієв Костянтин - 94 кг
Тагіров Сергій - 105 кг
Торохтій Олексій - 105 кг
Удачин Артем - +105 кг
Шимечко Ігор - +105 кг
Паратова Юлія - 53 кг
Каліна Юлія - 58 кг
Чернявська Світлана - +75 кг

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ. МАУНТЕНБАЙК
Рисенко Сергій - крос-кантрі
Беломойна Яна - крос-кантрі

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ. ШОСЕ
Гривко Андрій - групова гонка
Кривцов Дмитро - групова гонка
Андрук Олена - групова гонка

ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ. ТРЕК
Бочкарьова Єлизавета - командна гонка
Галюк Світлана - командна гонка
Калітовська Леся - командна гонка
Папежук Ірина - керін
Цьось Олена - командний спринт
Шуліка Любов - спринт, спринт командний

ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ
Гринь Сергій - 4х
Довгодько Іван - 4х
Зайцев Костянтин - 4х
Павловський Володимир - 4х
Міхай Дмитро - 2х
Морозов Артем - 2х
Гребенников Віктор - 8+
Клецкой Валентин - 8+
Коновалюк Олександр - 8+
Ликов Олег - 8+
Мороз Артем - 8+
Приведа Андрій - 8+
Тимко Іван - 8+
Холязніков Антон - 8+
Чиканов Сергій - 8+
Футрик Іван - 4х (запас)
Шпак Андрій - 8+ (запас)
Буряк Олена - 2х
Кравченко Анна - 2х
Дементьєва Яна - 4х
Довгодько Наталія - 4х
Коженкова Анастасія - 4х
Тарасенко Катерина - 4х
Колеснікова Тетяна - 4х (запас)

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
Чебан Юрій - С1-200
Осипенко-Радомська Інна - К1-200, К1-500

ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ
Борисов Олексій - FINN
Кудряшов Валерій - LASER
Оберемко Максим - RS:X
Маслівець Ольга - RS:X

ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА
Верняєв Олег - командні змагання
Куксенков Микола - командні змагання
Наконечний Віталій - командні змагання
Степко Олег - командні змагання
Радівілов Ігор - командні змагання
Кононенко Наталія - індивідуальні змагання

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ
Гомон Євгенія - групові вправи
Гудим Валерія - групові вправи
Дмитраш Олена - групові вправи
Ленишин Вікторія - групові вправи
Мазур Вікторія - групові вправи
Максименко Аліна - індивідуальні вправи
Прокопова Світлана - групові вправи
Різатдінова Ганна - індивідуальні вправи

ДЗЮДО
Зантарая Георгій - 60 кг
Дребот Сергій - 66 кг
Сорока Володимир - 73 кг
Василенко Артем - 81 кг
Гонтюк Роман - 90 кг
Блошенко Артем - 100 кг
Бондаренко Станіслав - +100 кг
Кіндзерська Ірина - +78 кг
Прищепа Марина - 78 кг
Смаль Наталія - 70 кг

КІННИЙ СПОРТ
Онищенко Олександр - конкур
Нагель Бьорн - конкур
Ріветті Касіо - конкур
Кисельова Світлана - виїздка
Оффель Катерина - конкур

ЛЕГКА АТЛЕТИКА
Авраменко Роман - метання списа
Бабарика Іван - марафон
Бондаренко Богдан - стрибки у висоту
Будза Сергій - спортивна ходьба 50 км
Бутрим Віталій - біг 400 м
Главан Ігор - спортивна ходьба 50 км
Дем’янюк Дмитро - стрибки у висоту
Дмитренко Руслан - спортивна ходьба 20 км
Дриголь Олександр - метання молота
Ель-Шериф Шериф Усман - потрійний стрибок
Казанін Олексій - спортивна ходьба 50 км
Касьянов Олексій - десятиборство
Коваленко Назар - спортивна ходьба 20 км
Кузнєцов Віктор - стрибки у довжину
Лабовський Микола - біг 10 000 м
Лебідь Сергій - біг 5 000 м
Лосєв Іван - спортивна ходьба 20 км
Мазурик Максим - стрибки з жердиною
Мельников Станіслав - біг 400м з бар’єрами
Нестеренко Микита - метання диску
П’ятниця Олександр - метання списа
Проценко Андрій - стрибки у висоту
Рубанко Артем - метання молота
Семенов Андрій - штовхання ядра
Сітковський Олександр - марафон
Слободенюк Вадим - біг 3000 м з перешкодами
Смелик Сергій - біг 200 м
Сокирський Олексій - метання молота
Шафар Віталій - марафон
Юрченко Денис - стрибки з жердиною
Баралей Юлія - естафета 4х400м
Боровська Надія - спортивна ходьба 20 км
Бризгіна Єлізавета - біг 200м, естафета4х100м
Бурковська Олена - марафон
Гамера-Шмирко Тетяна - марафон
Гацько Ганна - метання спису
Демидова Анна - потрійний стрибок
Добринська Наталя - семиборство
Дорожон Маргарита - метання списа
Жудіна Валентина - біг 3000 м з перешкодами
Земляк Ольга - естафета 4х400м
Йосипенко Людмила - семиборство
Карсак Катерина - метання диска
Князєва Ганна - потрійний стрибок
Коваленко Людмила - біг 5000 м
Кревсун Юлія - біг 800 м
Лобанова Лілія - біг 800 м
Логвиненко Аліна - біг 400м, естафета 4х400м
Лупу Наталя - біг 800 м
Мазурик Наталя - стрибки з жердиною
Мельниченко Ганна - семиборство
Міщенко Анна - біг 1500 м
Новожилова Ірина - метання молота
Олішевська Юлія - естафета 4х400 м
П’ятаченко Вікторія - біг 200 м, естафета 4х100 м
Пигида Наталя - біг 400 м, естафета 4х400 м
Повх Олеся - біг 100 м, естафета 4х100 м
Погребняк Наталя - біг 100 м, естафета 4х100 м
Приступа Дар’я - естафета 4х400 м
Ребрик Віра - метання списа
Рємєнь Марія - біг 200 м, естафета 4х100 м
Рибалко Вікторія - стрибки у довжину
Саладуха Ольга - потрійний стрибок
Семенова Наталя - метання диска
Скидан Ганна - метання молота
Скрипак Ольга - біг 10000 м
Стуй Христина - біг 200 м, естафета 4х100 м
Стьопіна Віта - стрибки у висоту
Твердохліб Маргарита - стрибки у довжину
Тітімець Ганна - біг 400м з бар’єрами, естафета 4х400 м
Філонюк Тетяна - марафон
Холоша Олена - стрибки у висоту
Шевченко Анжеліка - біг 1500 м
Шелех Ганна - стрибки з жердиною
Шмідт Світлана - біг 3000 м з перешкодами
Шумкіна Олена - спортивна ходьба 20 км
Яковенко Ольга - спортивна ходьба 20 км
Ярощук Анна - біг 400м з бар’єрами, естафета 4х400 м

ПЛАВАННЯ
Борисик Ігор - 200 м брас
Говоров Андрій - 50 м вільний стиль
Димо Валерій - 100 м брас
Ісаков Олександр - 100 м і 200 м на спині
Фролов Сергій - 400 м і 1500 м вільний стиль
Червинський Ігор - марафон 10 км
Чуєв Ілля - 200 м батерфляй
Шемберєв Максим - 200 м і 400 м комплексне плавання
Береснєва Ольга - марафон 10 км
Главник Ірина - естафета 4х200 м вільний стиль
Дзеркаль Ганна - 200 м брас і комплексне плавання; естафета 4х200 м вільний стиль
Зевіна Дарина - 100 м і 200 м на спині, естафета 4х200 м вільний стиль
Лівер Марія - 100 м брас
Степанюк Дар’я - 50 м вільний стиль, естафета 4х200 м вільний стиль

ПЛАВАННЯ СИНХРОННЕ
Сидоренко Ксенія - дует
Юшко Дар’я - дует

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА
Айвазян Артур - МГ-6;МГ-9; ГП-6
Бондарук Роман - МП-8
Куліш Сергій - МГ-6;МГ-9; ГП-6
Кушніров Денис - ПП-3
Омельчук Іван - ПП-3; МП-6
Костевич Олена - ПП-2; МП-5
Тихова Дар’я - МГ-5; ГП-4
Шаріпова Дар’я - МГ-5; ГП-4

СТРІЛЬБА ІЗ ЛУКА
Івашко Маркіян - інд., команда
Грачов Дмитро - інд., команда
Рубан Віктор - інд., команда
Дорохова Тетяна - інд., команда
Палеха Катерина - інд., команда
Січенікова Лідія - інд., команда

СТРИБКИ НА БАТУТІ
Нікітін Юрій - індивідуальні вправи
Кийко Марина - індивідуальні вправи

СТРИБКИ У ВОДУ
Бондар Олександр - вишка 10 м, вишка 10 м синхрон
Горшковозов Олександр - вишка 10 м синхрон
Захаров Антон - вишка 10 м
Кваша Ілля - трамплін 3 м, трамплін 3 м синхрон
Пригоров Олексій - трамплін 3 м, трамплін 3 м синхрон
Письменська Анна - трамплін 3 м, трамплін 3 м синхрон
Потєхіна Вікторія - вишка 10 м синхрон
Прокопчук Юлія - вишка 10 м, вишка 10 м синхрон
Федорова Олена - трамплін 3 м, трамплін 3 м синхрон

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО
Кірпулянський Дмитро
Тимощенко Павло
Терещук Вікторія
Хохлова Ірина

ТЕНІС
Стаховський Сергій - одиночний розряд, змішаний розряд, парний розряд
Бондаренко Катерина - одиночний розряд, змішаний розряд, парний розряд
Бондаренко Олена - одиночний розряд, парний розряд

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ
Дідух Олександр - одиночний розряд
Жмуденко Ярослав - одиночний розряд
Біленко Тетяна - одиночний розряд
Песоцька Маргарита - одиночний розряд

ТРИАТЛОН
Сапунов Данило - індивідуальні
Єлістратова Юлія - індивідуальні

ТХЕКВОНДО ВТФ
Гусаров Григорій - 68 кг
Конєва Марина - +67 кг

ФЕХТУВАННЯ
Бойко Дмитро - шабля індивідуальні змагання
Карюченко Дмитро - шпага індивідуальні змагання
Кривицька Олена - шпага індивідуальні й командні змагання
Лелейко Ольга - рапіра індивідуальні змагання
Пантелєєва Ксенія - шпага індивідуальні й командні змагання
Почкалова Анфіса - шпага індивідуальні й командні змагання
Харлан Ольга - шабля індивідуальні змагання
Шемякіна Яна - шпага індивідуальні й командні змагання

На головну сторінку

«    Серпень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Новини