Авторизація
Імя користувача :
Пароль :
Відновити пароль!
Житомирський обласний осередок «Слуги Народу» визначився з кандидатами на місцеві вибори
Житомирський обласний осередок «Слуги Народу» визначився з кандидатами на місцеві вибори

На конференції Житомирської обласної організації...

  • Житомирський обласний осередок «Слуги Народу» визначився з кандидатами на місцеві вибори
    Житомирський обласний осередок «Слуги Народу» визначився з кандидатами на місцеві вибори

    На конференції Житомирської обласної організації...

  • Святу води у Житомирі не бути попри Всесвітні гуляння
    Святу води у Житомирі не бути попри Всесвітні гуляння

    18 вересня українці й весь...

  • Житомиряни скаржаться на незрозумілі платіжки за газ, у ТОВ пояснили причину виникнення боргів
    Житомиряни скаржаться на незрозумілі платіжки за газ, у ТОВ пояснили причину виникнення боргів

    Для того, аби не виникало...

  • Біля Житомира медпрацівники перекрили дорогу: утворився затор
    Біля Житомира медпрацівники перекрили дорогу: утворився затор

    Зазначимо, люди вийшли на акцію...

Новини

Всі медалісти України на Олімпіаді-2012.

13 серпня 2012
Олімпійська збірна України посіла 14-е місце у медальному заліку ХХХ Літніх Олімпійських ігор, а наші спортсмени здобули 20 нагород - 6 золотих, 5 срібних і 9 бронзових.

Всі медалісти України на Олімпіаді-2012.


Пригадаймо кожного, хто подарував радість перемоги та гордість за Україну в Лондоні.

ЗОЛОТІ МЕДАЛІ


Яна Шемякіна - фехтування на шпагах, індивідуальна першість - 30 липня
Катерина Тарасенко, Наталія Довгонько, Анастасія Коженкова і Яна Дементьева - академічне веслування, жіноча четвірка парна - 1 серпня
Олексій Торохтій - важка атлетика, вагова категорія до 105 кг - 6 серпня
Юрій Чебан - веслування на каное, спринт на 200 метрів - 11 серпня
Олександр Усик - бокс, вагова категорія до 91 кг - 11 серпня
Василь Ломаченко - бокс, вагова категорія до 60 кг - 12 серпня

СРІБНІ МЕДАЛІ

Інна Осипенко-Радомська - веслування на байдарках, заїзд на 500 метрів - 9 серпня
Інна Осипенко-Радомська - веслування на байдарках, спринт на 200 метрів - 11 серпня
Олександр П'ятниця - легка атлетика, метання списа - 11 серпня
Денис Берінчик - бокс, вагова категорія до 64 кг - 11 серпня
Валерій Андрійцев - вільна боротьба, вагова категорія до 96 кг - 12 серпня

БРОНЗОВІ МЕДАЛІ

Олена Костевич - стрільба з пневматичного пістолета, 10 метрів - 29 липня
Юлія Каліна - важка атлетика, вагова категорія до 58 кг - 30 липня
Олена Костевич - стрільба з малокаліберного пістолета, 25 метрів - 1 серпня
Ольга Харлан - фехтування на саблях, індивідуальний турнір - 1 серпня
Ольга Саладуха - легка атлетика, потрійний стрибок- 5 серпня
Ігор Радівілов - спортивна гімнастика, опорний стрибок - 6 серпня
Олеся Повх, Єлизавета Бризгіна, Христина Стуй, Марія Ремень - легка атлетика, естафета 4×100 м - 10 серпня
Тарас Шелестюк - бокс, вагова категорія до 69 кг - 10 серпня
Олександр Гвоздик - бокс, вагова категорія до 81 кг - 10 серпня

На головну сторінку

«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Новини