ПЕТРО КРАЛЮК: "Робити помилки і працювати у півсили ми не маємо права"

Перейменувати хочуть вулиці Кибальчича, Пушкінську,...

• За зарплату в конвертах позбавлять субсидії, а страйки обмежать. Влада готує новий КЗпП. Що у ньому  ...
    За зарплату в конвертах позбавлять субсидії, а страйки обмежать. Влада готує новий КЗпП. Що у ньому ...

В Україні може з'явитися новий...

Прем’єр-ліга. "Карпати" - "Металург" З 2:1. Ще одна нервова перемога для Костова. ВІДЕО

20 серпня 2012
Цікавинкою звітного поєдинку в першу чергу можна назвати дуель двох тренерів, які прийняли команди вже по ходу сезону – для Сергія Ковальця це був лише четвертий матч на чолі "Металурга", а Ніколай Костов прийшов до "Карпат" ще на один тур пізніше. Що ж, результат показує, що болгарському спеціалістові поки що вдається увійти в колектив набагато краще за свого українського колегу.

Особливо вдався "Карпатам" перший тайм. Після приблизно рівної гри на початку зустрічі львів’янам довелося вносити корективи у свою гру, коли після невдалого падіння не зміг продовжити матч Мілошевич (сербського захисника на ношах забрали прямо до машини швидкої). Але такий стрес, схоже, лише згуртував господарів, які практично одразу захопили ініціативу. Один за одним кілька гострих моментів виникли біля воріт Шевченка, і якщо спочатку юному голкіперові вдавалося відводити небезпеку, потім приходила на допомогу стійка, то з добиванням Ксьонза після удару Кас’яна впоратися він уже ніяк не міг.

Отримавши перевагу, "Карпати" заграли ще впевненіше, і незабаром після перерви подвоїли рахунок. Знову мінімум питань до воротаря, а от до оборони Ковалець може висувати претензії – Штіліч без опору з боку захисників увірвався до штрафного майданчика і прострілив на Кас’яна, який впевнено розстріляв ворота. Здавалося, "Металург" втратив усі шанси.

Але, як і в матчі з "Таврією", на допомогу гостям прийшов Даушвілі. Нагадаємо, тоді грузин на початку другого тайму заробив вилучення (спровокувавши до того ж і червону для Мілошевича), після чого його партнери ледь утримали переможний рахунок у меншості. Відсидівши своє покарання минулого тижня, Муртаз знову взявся за старе: маючи одного гірчичника ще з першого тайму, він примудрився заробити пряму червону картку за стрибок у ноги суперникові в середині поля. Наша пісня гарна-нова – "Карпати" знову змушені відмовлятися від атакувальної гри та утримувати переможний рахунок протягом більш ніж тридцяти хвилин.

І їх щастя, що цього разу перевага складала вже два м’ячі, адже один Запоріжжя відіграло доволі швидко. Матяж на межі офсайду вирвався на вільний простір, втік від Пластуна і відправив м’яча повз Богатінова прямісінько під дальню стійку – 2:1.

Львів’яни знову забезпечили собі нервову кінцівку – "Металург" відчув, що врятувати матч цілком реально. Ще кілька разів були вони близькими до того, аби зрівняти рахунок, а після удару Сидорчука навіть та сама штанга прийшла на допомогу вже "Карпатам". Тим не менш, удача знову посміхнулася Костову та його команді, і перемогу вони таки втримали.

Таким чином, "Карпати" показують доволі хорошу тактичну виучку – команда впевнено виглядає у повному складі, та й в меншості поки що втримує потрібний результат. З іншого боку, очевидні проблеми з дисципліною в певних виконавців, на чому керівництво вже наголошувало напередодні і з чим напевне ще побореться в майбутньому.

Що ж до "Металурга", то його становище з кожним туром все скрутніше: команда, хоч і виглядає місцями досить симпатично, але для потрібного результату завжди чогось не вистачає. Чого саме, і що із цим робити – от що має з’ясувати Сергій Ковалець якомога швидше, адже скоро рятуватися може бути вже запізно.

"Карпати" - "Металург" З 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Ксьонз (33), 2:0 – Касьян (52), 2:1 – Матяж (67)

"Карпати": Богатінов, Пластун, Ощипко, Мілошевіч (Кополовець, 27), Ксьонз (Мартинюк, 74), Озарків, Худоб'як, Даушвілі, Штіліч, Лукас, Касьян (Ткачук, 61).

"Металург": Шевченко, Опанасенко, Нестеров, Матеус, Цуріков, Штурко (Слім, 58), Скороходов (Пісоцкій, 46), Сидорчук, Рудика, Жуніор, Матяж.

Попередження: Сидорчук (7), Матеус (34), Даушвілі (45), Рудика (45), Кополовець (64), Цуріков (73), Лукас (90)

Вилучення: Даушвілі (59)

Автор статті: Олександр Омельницький