Розклад прямих телетрансляцій та календар матчів Євро-2020
06-06-2021
З 11 червня по 11 липня на стадіонах 11 міст Європи (Дублін випав зі списку, а Більбао замінила Севілья) пройде чемпіонат Європи з футболу, який перенесли з 2020 року через пандемію коронавірусу. В Україні поєдинки Євро-2020 транслюватимуть телеканали
«Футбол 1» та «Україна».
Нагадаємо, що до 1/8 фіналу вийдуть по дві найсильніші збірні кожної групи і чотири володарі третіх місць з кращими показниками.
Лише за участь у фінальному турнірі кожна команда отримає від УЄФА
9,25 млн євро призових. Ясна річ, за успішний виступ учасників передбачені солідні бонуси.
Груповий етап
Група AТуреччина, Італія, Уельс, Швейцарія
11 червня (п'ятниця)
Туреччина — Італія 22:00 Рим «Україна»
12 червня (субота)
Уельс — Швейцарія 16:00 Баку «Футбол 1»
16 червня (середа)
Туреччина — Уельс 19:00 Баку «Футбол 1»
Італія — Швейцарія 22:00 Рим «Україна»
20 червня (неділя)
Італія — Уельс 19:00 Рим «Футбол 1»
Швейцарія — Туреччина 19:00 Баку «Футбол 1»
Група BДанія, Фінляндія, Бельгія, Росія
12 червня (субота)
Данія — Фінляндія 19:00 Копенгаген «Футбол 1»
Бельгія — Росія 22:00 Санкт-Петербург «Україна»
16 червня (середа)
Фінляндія — Росія 16:00 Санкт-Петербург «Футбол 1»
17 червня (вівторок)
Данія — Бельгія 19:00 Копенгаген «Футбол 1»
21 червня (четвер)
Росія — Данія 22:00 Копенгаген «Україна»
Фінляндія — Бельгія 22:00 Санкт-Петербург «Футбол 1»
Група CНідерланди, Україна, Австрія, Північна Македонія
13 червня (неділя)
Австрія — Північна Македонія 19:00 Бухарест «Футбол 1»
Нідерланди — Україна 22:00 Амстердам «Україна»
17 червня (четвер)
Україна — Північна Македонія 16:00 Бухарест «Україна»
Нідерланди — Австрія 22:00 Амстердам «Україна»
21 червня (понеділок)
Північна Македонія — Нідерланди 19:00 Амстердам «Футбол 1»
Україна — Австрія 19:00 Бухарест «Україна»
Група DАнглія, Хорватія, Шотландія, Чехія
13 червня (неділя)
Англія — Хорватія 16:00 Лондон «Футбол 1»
14 червня (понеділок)
Шотландія — Чехія 16:00 Глазго «Футбол 1»
18 червня (п'ятниця)
Хорватія — Чехія 19:00 Глазго «Футбол 1»
Англія — Шотландія 22:00 Лондон «Україна»
22 червня (вівторок)
Чехія — Англія 22:00 Лондон «Україна»
Хорватія — Шотландія 22:00 Глазго «Футбол 1»
Група EІспанія, Швеція, Польща, Словаччина
14 червня (понеділок)
Польща — Словаччина 19:00 Санкт-Петербург «Футбол 1»
Іспанія — Швеція 22:00 Севілья «Україна»
18 червня (п'ятниця)
Швеція — Словаччина 16:00 Санкт-Петербург «Футбол 1»
19 червня (субота)
Іспанія — Польща 22:00 Севілья «Україна»
23 червня (середа)
Словаччина — Іспанія 19:00 Севілья «Футбол 1»
Швеція — Польща 19:00 Санкт-Петербург «Футбол 1»
Група FУгорщина, Португалія, Франція, Німеччина
15 червня (вівторок)
Угорщина — Португалія 19:00 Будапешт «Футбол 1»
Франція — Німеччина 22:00 Мюнхен «Україна»
19 червня (субота)
Угорщина — Франція 16:00 Будапешт «Футбол 1»
Португалія — Німеччина 19.00, Мюнхен «Футбол 1»
23 червня (середа)
Німеччина — Угорщина 22:00 Мюнхен «Футбол 1»
Португалія — Франція 22:00 Будапешт «Україна»
1/8 фіналу26 червня (субота)
2A — 2B 19:00 Амстердам (матч № 37) «Футбол 1»
1A — 2C 22:00 Лондон (матч № 38) «Україна»
27 червня (неділя)
1C — 3D / E / F 19:00 Будапешт (матч № 39) «Футбол 1»
1B — 3A / D / E / F 22:00 Севілья (матч № 40) «Україна»
28 червня (понеділок)
2D — 2E 19:00 Копенгаген (матч № 41) «Футбол 1»
1F — 3A / B / C 22:00 Бухарест (матч № 42) «Україна»
29 червня (вівторок)
1D — 2F 19:00 Лондон (матч № 43) «Футбол 1»
1E — 3A / B / C / D 22:00 Глазго (матч № 44) «Украина»
¼ фіналу2 липня (п'ятниця)
Переможець № 42 — переможець № 41 19:00 Санкт-Петербург (матч № 45) «Україна»
Переможець № 40 — переможець № 38 22:00 Мюнхен (матч № 46) «Україна»
3 липня (субота)
Переможець № 37 — переможець № 39 19:00 Баку (матч № 47) «Україна»
Переможець № 44 — переможець № 43 22:00 Рим (матч № 48) «Україна»
½ фіналу6 липня (вівторок)
Переможець № 45 — переможець № 46 22:00 Лондон (матч № 49) «Україна»
7 липня (середа)
Переможець № 48 — переможець № 47 22:00 Лондон (матч № 50) «Україна»
Фінал11 липня (неділя)
Переможець № 49 — переможець № 50 22:00 Лондон «Україна»
Примітка. У разі виходу збірної України з групи і просування турнірною сіткою, всі її матчі транслюватиме загальнодоступний канал
«Україна».