У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»

У Житомирі прямо зараз транслюється...

"Арсенал" у фантастичному матчі вийшов в чвертьфінал Кубка Ліги

31-10-2012
У вівторок, 30 жовтня, визначилися перші п'ятеро чвертьфіналістів Кубка Ліги. Далі пройшли "Арсенал", "Мідлсбро", "Астон Вілла", "Бредфорд Сіті" і "Лідс Юнайтед".

Найбільш феєричним видався поєдинок між "канонірами" і "Редінгом", в якому було забито 12 м'ячів. Лондонці перемогли в додатковий час з рахунком 7:5.

Резервний склад лондонців тричі пропустив в перші 20 хвилин, включаючи автогол Лорана Косьєлні.

На 37-й хвилині Ноель Хант відмінним ударом головою розвинув перевагу "бісквітних" до чотирьох голів. Цей сором вже у компенсований до першого тайму час окрасив Тео Уолкотт, який втік на побачення з голкіпером після класного пасу Андрія Аршавіна.

Після перерви "каноніри" виправилися: спершу Олів'є Жиру, а потім і Косьєлни повернули гостям надію.

А на останніх секундах компенсованого часу Уолкотт зумів перевести гру в додатковий час.

Екстра-тайми вийшли не менш захоплюючими. Під кінець першого Маруан Шамах вивів "Арсенал" вперед.

Але в другому Павло Погребняк відновив рівновагу. І коли друга 15-хвилинка закінчилася, Аршавін втік в контратаку, яка завершилася добиванням Уолкотта.

А в компенсований час Шамах перекинув м'яч через голкіпера і встановив остаточний рахунок - 5:7.

Додамо, що сьогодні відбудуться ще три матчі, центральним серед яких є чергова битва "Челсі" - "Манчестер Юнайтед".

Інші результати 1/8 фіналу Кубка Ліги

"Сандерленд" - "Мідлсбро" - 0:1 (0:1)
"Свіндон" - "Астон Вілла" - 2:3 (0:2)
"Уїган Атлетик" - "Бредфорд Сіті" - 0:0 (0:0) перемога "Бредфорда" в серії пенальті - 4:2
"Лідс Юнайтед" - "Саутгемптон" - 3:0 (1:0)