У дворі однієї з багатоповерхівок...

• Чоловік, в якого стріляли на Польовій у Житомирі, помер у лікарні
    Чоловік, в якого стріляли на Польовій у Житомирі, помер у лікарні

43-річний житомирянин, замах на вбивство...

Ліга Європи. "Металіст" - "Русенборг" 3:1. Відповідь гравців Ярославському: на окружну нам ще зарано. ВІДЕО

09-11-2012
Харківський "Металіст" гарантував собі весну в Лізі Європи, обігравши у 4 турі змагань норвезький "Русенборг" з рахунком 3:1. Тепер між "Байєром" та "Металістом" піде боротьба лише за перше місце в групі.

Перед грою з норвежцями у гравців "Металіста" був настрій нікудишній. Був програний принциповий та важливий матч "Дніпру" в чемпіонаті України, що розізлило власника клубу Олександр Ярославського, і який порадив футболістам змінити професію і вийти на панель.

Розуміючи реалії України, гравці харківського клубу, мали зробити висновки з цієї погрози аби вона не стала реальністю.
І справді, зі стартових хвилин гри господарі насіли на ворота "Русенборга".

На першій хвилині ледве не забив Крістальдо, а вже через три хвилини потужним ударом під поперечку рахунок відкрив Тайсон. Здавалося, що норвежці посипалися, але вони вистояли стартовий натиск, завдякий вдалій грі свого воротаря Хансена і навіть зуміли зрівняти рахунок.

На 42 хвилині матчу Дочкал легко обіграв Дишленковича, що й вирішило долю цього голкіпера в цій грі. По перерві його змінив Горяінов.

До речі, в цьому матчі наставник "Металіста" Мирон Маркевич встановив новий антирекорд українських клубів в єврокубках. Вперше, у стартовому складі української команди в єврокубках не було жодного українця (натуралізовані Едмар та Дишленкович не рахуються).

У другому таймі "Металіст" і зовсім перекрив дихання "Русенборгу", що вже сподівався на нічию, і забив ще два голи.
Спочатку ворота Хансена розпечатав Хав`єр, а завершальну крапку в доданий арбітром час поставив Торрес.

Отже, "Металіст" тепер може зосередитися на матчах Прем`єр-ліги, а футболісти довели, що їм поки не варто змінювати професію на одну з найстаріших у світі.