У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»

У Житомирі прямо зараз транслюється...

Джокович виграв фантастичний фінал 2012 року. ВІДЕО

13-11-2012
Перша ракетка світу серб Новак Джокович став дворазовим переможцем підсумкового турніру ATP.

У фіналі 2012 року найкращий тенісист планети переміг швейцарця Роджера Федерера з рахунком 7:6 (8:6), 7:5.

Це був фантастичний матч. Перші два гейми Федерер виграв "під нуль", а своє перше очко Новак взяв лиш у третьому геймі, який також програв. Однак доволі швидко Джокович зумів відновити рівновагу (3:3), переграючи суперника у затяжних розіграшах.

А коли у швейцарця не пішла подача, то Джокович взяв другий брейк (5:4). Тут уже Федерер довів, що має порох у порохівницях. Відігравши сетбол, Роджер зрівняв рахунок, а у наступному геймі вийшов уперед (6:5).

У 12-му геймі Джокович з трудом виграв свою подачу, а на тай-брейку серб вирвав перемогу з рахунком 8:6.

Початок другого сету знову був за Федерером. Він взяв подачу суперника і спокійно доводив справу до вирішального сету. Однак за рахунку 5:4 і 40:15 на своїй подачі, Роджер припустився чотирьох помилок поспіль, дозволивши супернику зрівняти рахунок.

Джокович морально зламав шестиразового переможця підсумкових турнірів і не залишив йому шансів у двох наступних геймах.

Ця перемога виявилася 34-ю в кар'єрі Джоковича.