Погодинна оплата проїзду та разовий квиток будуть відтерміновані до 1 червня

У Житомирі відтермінують погодинну оплату...

"Манчестер Юнайтед" познущався над лондонцями у Кубку Англії. ВІДЕО

27-01-2013
Лідер чемпіонату Англії "Манчестер Юнайтед" впевнено вийшов у п'яте коло Кубка Англії, розгромивши на "Олд Траффорді" лондонський "Фулхем" з рахунком 4:1.

Вже на 2-й хвилині "дачник" Аарон Хьюз в боротьбі за верховий м'яч зіграв рукою і арбітр призначив пенальті.

Ветеран "МЮ" Раян Гіггз впевнено реалізував 11-метровий. На 21-й хвилині прекрасний момент мав Руні, але Марк Шварцер перевів удар з близької відстані у поперечину.

А на початку другого тайму МЮ зняв усі питання. На 50-й хвилині Руні подвоїв перевагу господарів після розкішного пасу Андерсона з центрального кола.

За дві хвилини Руні виконав передачу з правого краю штрафного, а Чічаріто розстріляв Шварцера. На 66-й хвилині мексиканець оформив дубль.

Лиш після цього гості змогли забити. Відзначився Хьюз після розіграшу кутового.

У підсумку, 4:1 - "МЮ" зробив ще один крок до Кубка Англії. Зазначимо, що востаннє манкуніанці вигравали цей трофей у 2004 році.