• У Житомирі поліція та рідні розшукують 40-річну жінку, яка пішла з дому в травні і не повернулась

Правоохоронці відділу поліції №1 Житомирського...

Перша королівська битва між "Реалом" і "Барселоною" закінчилася мирно. ВІДЕО

31 січня 2013
Мадридський "Реал" і каталонська "Барселона" зіграли у нічию в першому півфінальному матчі Кубка Короля. На "Сантьяго Бернабеу" команди забили по одному м'ячу.

На початку матчу "Реал" більше володів ініціативою, не реалізувавши при цьому два гольових моменти. Але з середини тайму перевага перейшла до каталонців.

Зокрема на 22-й хвилині поперечина врятувала господарів після удару Хаві зі штрафного. Згодом ще один небезпечний штрафний виконував Мессі - м'яч просвистів над поперечиною.

Перед перервою команди обмінялися гострими моментами, а на початку другого тайму "Барса" забила.

Мессі вивів на ударну позицію Фабрегаса і той технічно переграв Дієго Лопеса. На 73-й хвилині "Барса" могла поховати інтригу перед повторною грою, але Педро не реалізував вихід сам на сам.

Натомість у складі "Реалу" знайшовся справжній герой - це французький захисник Рафаель Варан. На 24-й хвилині він вибив м'яч з лінії воріт після удару Хаві, а на 81-й хвилині блискуче пробив головою після флангової подачі Озіла.

Кінець матчу пройшов в атаках "Реалу", але до переможного удару справа не дійшла. Отже, 1:1 - володар путівки у фінал визначиться на "Камп Ноу".