У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»

У Житомирі прямо зараз транслюється...

"Дніпро" завершив зимові збори поразкою від "Спартака". ВІДЕО

18-02-2013
Дніпропетровський "Дніпро" завершив зимовий підготовчий період поразкою від московського "Спартака" з рахунком 0:2.

На 34-й хвилині задзвенів перший дзвоник для дніпропетровців. Арі, скориставшись відмінною діагональною передачею Дмитра Комбарова, змусив "танцювати" поперечину.

А на початку другого тайму ворота Дениса Шеліхова таки втратили цноту - Павло Яковлєв вискочив на побачення з голкіпером "Дніпра" і легко перекинув через нього м'яч.

На 71-й хвилині Шеліхов парирував удар Дмитра Комбарова зі штрафного. А через декілька хвилин Віталій Мандзюк приніс у свої ворота пенальті. Дмитро Комбаров не залишив шансів Шеліхову. Буквально після другого пропущеного м'яча, "Дніпро" міг скоротити розрив у рахунку.

Однак м'яч після удару головою Дугласа пролетів поруч зі стійкою. Таким чином, "Дніпро" зазнав першої поразки у поточних зимових зборах. Нагадаємо, що у четвер, 21 лютого, дніпропетровці вдома прийматимуть "Базель" у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи. Перша гра завершилася перемогою швейцарців – 2:0.