Заява колективу інфекційного відділення про спільне звільнення з роботи - "ніж у спину" житомиряна ...

• Бизнесмен Буткевич закупает необходимое в больницы Житомирской области на 14 млн грн

"Пержанская рудная компания", которая входит...

"Манчестер Юнайтед" за чотири хвилини вийшов у чвертьфінал Кубка Англії. ВІДЕО
19 лютого 2013
Лідер чемпіонату Англії "Манчестер Юнайтед" без особливих зусиль вийшов до чвертьфіналу Кубка Англії. Команда сера Алекса Фергюсона здолала на "Олд Трафорд" "Редінг" - 2:1.

Голів довелося чекати аж до середини другого тайму. Але МЮ за чотири хвилини двічі вразив ворота Адама Федерічі. На 69-й хвилині відзначився Нані, а на 72-й Хав'єр Ернандес.

"Бісквітні" спромоглися забити гол престижу за дев'ять хвилин до кінця основного часу. Джобі Макануфф пробив Давида Де Хеа. Але більшого "дияволи" не дозволили.

У чвертьфіналі МЮ зустрінеться з переможцем пари "Мідлсбро" - "Челсі", які свій матч зіграють 27 лютого.