• За зарплату в конвертах позбавлять субсидії, а страйки обмежать. Влада готує новий КЗпП. Що у ньому  ...
    За зарплату в конвертах позбавлять субсидії, а страйки обмежать. Влада готує новий КЗпП. Що у ньому ...

Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 буде ліцеєм

Напередодні Дня працівника Освіти сертифікати...

Португальський футболіст випадково нокаутував арбітра під час матчу. ВІДЕО

4 березня 2013
Робота футбольного рефері дуже небезпечна для здоров'я. Це довів інцидент, який трапився у матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії "Валенсія" - "Леванте".

На 8-й хвилині захисник "кажанів" Жуан Перейра настільки захопився ігровим моментом, що не помітив, на зустрічній смузі головного арбітра - Карлоса Веласко Карбальо.

Португалець ненавмисно влетів у суддю, вдаривши його руками в шию. Карбальо впав на газон. Кілька хвилин рефері робили медичний масаж шиї, після чого він зміг продовжити роботу. У підсумку матч завершився бойовою нічиєю - 2:2.