Житомирська "Клітка" у парку Гагаріна: яка її подальша доля? ФОТО

Карантин - это не средство борьбы с вирусом. Все равно все переболеют

Карантин- это не средство борьбы...

Ісландський хавбек забив найефектніший гол тижня. ВІДЕО

29 березня 2013
23-річний півзахисник збірної Ісландії та англійського "Тоттенхем Хотспур" Гільфі Сігурдссон став автором найкрасивішого гола тижня за версією УЄФА. Хавбек приніс своїй збірній перемогу над Словенією у матчі відбору на ЧС-2014, відзначившись дублем (2:1).

Причому, перший гол був дуже ефектним. На 55-й хвилині сіверяни заробили небезпечний штрафний.

До воріт - близько 25-ти метрів. Сігурдссон завдав класного крученого удару, і м'яч парашутом залетів у ворота Саміра Хандановича. За дванадцять хвилин до завершення основного часу Гільфі забив другий м'яч, дозволивши своїй команді святкувати виїзну перемогу.

Завдяки цьому Ісландія вийшла на друге місце у відбірковій групі E.