Чужой "Мерседес" и две судимости. Как пьяный рецидивист убил целую семью под Киевом

На пляжі в житомирському гідропарку вже миють автомобілі. ВІДЕО

Очевидно, іншим житомирянин не заважало...

Аргентинець забив дивовижний гол "ножицями" з 20-ти метрів. ВІДЕО
18 квітня 2013
Гравець збірної Аргентини (U-17) Себастьян Дріуссі забив супергол у матчі юнацького чемпіонату Південної Америки проти Уругваю, який відбувся 17 квітня.

На 3-й хвилині Дріуссі, стоячи спиною до воріт, прийняв м'яч на груди після навісу з лівого флангу, і потужно пробив через себе.

Сфера полетіла під поперечину. Зазначимо, що матч завершився бойовою нічиєю 3:3. Аргентинці догравали матч вдев'ятьох, однак змогли зрівняти рахунок на 89-й хвилині.