Погодинна оплата проїзду та разовий квиток будуть відтерміновані до 1 червня

У Житомирі відтермінують погодинну оплату...

"Дніпро" і "Шахтар" зіграли у бойову нічию. ВІДЕО

22-04-2013
У Дніпропетровську відбувся центральний матч 25-го туру Прем'єр-ліги - "Дніпро" і "Шахтар" зіграли у бойову нічию. Господарі відкрили рахунок після помилки колишнього дніпрянина Антона Каніболоцького. Голкіпер "Шахтаря" завозився з м'ячем і Матеус ефектно у підкаті відправив шкіряну кулю у сітку

Цей гол настільки приголомшив "гірників", що вони почали масово фолити. І якби Юрій Можаровський за кожний небезпечний фол карав гостей "гірчичником", то вони б догравали тайм як мінімум без одного гравця.

У перерві Мірча Луческу дав прочухана своїм футболістам і на другий тайм ті вийшли зарядженими на боротьбу.

Донеччани тиснули, але дніпряни відчайдушно оборонялися. А щойно господарі відсунули гру від своїх воріт, як "Шахтар" зрівняв рахунок. Чеберячко збив у штрафному майданчику Фернандіньо і Срна впевнено реалізував пенальті

Тепер уже господарі заволоділи ініціативою і почали створювати моменти біля воріт Каніболоцького. Але в одних моментах надійно грав воротар, в інших господарі били неточно.

У підсумку, 1:1 - "Шахтар" ще не чемпіон, а "Дніпро" залишається на четвертій сходинці.

Джерело статті: Проспорт