У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»

У Житомирі прямо зараз транслюється...

"Баварія" принизила "Барселону" у півфіналі Ліги чемпіонів. ВІДЕО

02-05-2013
Мюнхенська "Баварія" здобула фантастичну перемогу над "Барселоною" у півфіналі Ліги чемпіонів. Протистояння баварського і каталонського суперклубів закінчилося з рахунком 7:0.

Після 4:0 на "Альянц-Арені" підопічні Юппа Хайнкеса забили три "сухих" м'ячі на "Камп Ноу".

Баварці віддали ініціативу господарям і постійно ловили їх на контратаках. Але якщо в першому таймі ворота Вальдеса залишалися "сухими", то вже на початку другого тайму Роббен фірмовим ударом увігнав м'яч у сітку.

У середині тайму на табло горіли катастрофічні для "Барси" 0:3. Спершу Піке розписався у власних воротах, а за кілька хвилин Мюллер відгукнувся на навісну передачу Роббена.

Могли гості повторити рахунок домашнього матчу, але змарнували кілька небезпечних атак. А що каталонці без Ліонеля Мессі, який спостерігав за грою з лави запасних?

Завдали аж 15 ударів, з яких тільки два були гострими. Як і в першому матчі, мали тотальну перевагу у володінні м'ячем. Але за це перемогу не дають. І на цьому все - каталонська зірка світить все слабше, а на горизонті майоріє нова зірочка - баварська.

Отже, 25 травня у фіналі Ліги чемпіонів на "Уемблі" зустрінуться "Баварія" і "Боруссія". Вперше в історії турніру фінал буде німецьким.

Джерело статті: Проспорт