Ключевая часть балагана Зеленского-Порошенко: иммитация протеста против власти

Володимир Федоренко на сході привітає захисників з Водохрещем. ФОТО

Христос...

"Металіст" переміг "Динамо" у матчі за Лігу чемпіонів. ВІДЕО

5 травня 2013
У Харкові відбувся центральний матч 27-го туру Прем'єр-ліги - битва за друге місце між "Динамо" і "Металістом".

Гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь харків'ян. На 35-й хвилині рахунок відкрив Марко Девіч. А на 60-й хвилині перевагу харків'ян подвоїв Клейтон Хав'єр.

Вцілому гра пройшла за переваги господарів.

Крім двох голів харків'яни не реалізували чимало моментів. Динамівці теж мали прекрасні шанси для взяття воріт, але не скористалися ними.

Тепер "Металіст" на три очки випереджає "Динамо". Щоправда, у харків'ян попереду матчі з "Дніпром" та "Карпатами", в той час як у киян значно легший календар.

Джерело статті: Проспорт