• Житомиряни скаржаться на поганий напір води в кранах, у водоканалі кажуть – це пов’язане з реконстру ...

• В одному з корпусів санаторію «Тетерів» на Житомирщині переселенці топлять котел, аби зігрітися

Неодноразово у переселенців виникали конфлікти...

"Металіст" врятував лідерство у битві з "Шахтарем" ВІДЕО
1 вересня 2013
Центральний матч суботніх протистоянь у чемпіонаті України "Шахтар" - "Металіст" завершився бойовою нічиєю 1:1.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, але не порадував уболівальників забитими голами. Ближче до взяття воріт були "гірники": Владімір Дішленкович врятував харків'ян після удару Алекса Тейшейри.

А ось на 59-й хвилині Тарас Степаненко змусив "Донбас-Арену" стрибати від радощів. Хавбека залишили без опіки, і він головою замкнув навіс Дугласа Кости.

Чверть години у Донецьку була ейфорія, яку зіпсував Марко Девич. Форвард показав, що у "Металісті" також вміють відмінно грати головою.

Цікаво, що це перший виїзний гол Марко. Сім попередніх він забивав виключно на ОСК "Металіст".

Буквально дві хвилини потому у штрафному "гірників" стався спірний епізод, коли Хосе Соса впав після контакту з Даріо Срною. Головний арбітр зустрічі Євген Арановський показав, що пенальті не було. До кінця гри гості кілька разів влаштували пекло біля воріт Антона Каніболоцького, проте занести м'яч у сітку не змогли.

Зазначимо, що Срна за п'ять хвилин умудрився нарватися на два попередження і покинув поле достроково. Таким чином, нічия у Донецьку дала можливість харків'янам втримали лідерство у Прем'єр-лізі. Вони продовжуть триматися від "гірників" на відстані одного очка.

Джерело статті: Проспорт