43-річний житомирянин, замах на вбивство...

• У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»
    У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»

У Житомирі прямо зараз транслюється...

У Дніпропетровську під час матчу Дніпро - Металіст настав "кінець світу". ВІДЕО. ФОТО

07-10-2013
Другий тайм матчу "Дніпро" - "Металіст" відкладається через проблеми з освітленням на дніпропетровському стадіоні "Дніпро Арена".

Як повідомляє Champion, другий тайм так і не розпочався через проблеми з освітленням арени: диктор стадіону оголосив, що матч скоро продовжиться, однак потім світло взагалі зникло.

Глядачі на трибунах запалили запальнички й інші ліхтарики, що створило особливу атмосферу у темряві.

Усі фото - champion.com.ua

Як пишуть "Дніпропетровськ .Коментарі", головний арбітр матчу Анатолій Жабченко відвів команди в роздягальні. Вболівальники поки не покидають стадіон, сподіваючись швидкого відновлення роботи освітлювальних приладів.

За підсумками першого тайму виграє "Дніпро " з рахунком 2:1 (голи: Мандзюк 10 , Зозуля 15 , Едмар 31).