У Житомирі прямо зараз транслюється російська телепрограма «Взгляд Панченко»

У Житомирі прямо зараз транслюється...

Футболіст "Туна" назвав перемогу "Динамо" справедливим результатом

26-10-2013
Захисник швейцарського "Туна" Томас Райнманн назвав перемогу "Динамо" з рахунком 3:0 у матчі 3-го туру групового етапу Ліги Європи справедливим результатом.

"Настрій не найкращий, адже ми програли 0:3, - каже Райнманн. - Перед грою ми сподівалися на більше. У першому таймі ми не дуже добре зіграли — постійно перебували під тиском. В результаті кияни забили нам гол. Після перерви ми намагалися зрівняти рахунок, а натомість пропустили другий м'яч. Після цього було важко розраховувати на очко у матчі. Ну, а третій гол поставив фінальну крапку у грі.

Коли ми готувалися до поєдинку, то переглядали відео з матчів "Динамо". Ми знали, на що команда здатна. Але це одне. Зовсім інше — це вийти на поле і зіграти проти киян. Нам було дуже важко. 3:0 — справедливий результат. Ми сподіваємось, що у домашньому поєдинку зіграємо значно краще.

Найважче стало після другого пропущеного м'яча. До фінального свистка ще було багато часу, але у нас не вистачало ресурсів, щоб створити камбек. Коли ти програєш в один м'яч, то це не страшно. Ти можеш забити і заробити одне очко. Але після двох голів це дуже важко зробити."

7 листопада "Тун" прийме киян на своєму полі.

"На синтетичному полі ми здатні показати кращий футбол. Гравцям "Динамо" воно може спричинити труднощі. Як правило нам синтетика дає невеличку перевагу над нашими гостями.

Думаю, наш домашній матч проти "Динамо" стане найпопулярнішою грою на груповій стадії Ліги Європи. Навколо поєдинків з "Генком" та "Рапідом" ажіотажу менше. Я сподіваюся, що нас прийде підтримати багато людей, хоч час матчу і не дуже зручний. Гра має розпочатися о 21:00 за нашим часом. Було б краще зіграти о 19:00. Наші вболівальники можуть допомогти нам виграти поєдинок.

Вони пам'ятають перемогу "Туна" над "Динамо" 2005-го року. Це одна з найяскравіших сторінок у нашій історії", - каже Райнманн.