• За зарплату в конвертах позбавлять субсидії, а страйки обмежать. Влада готує новий КЗпП. Що у ньому  ...
    За зарплату в конвертах позбавлять субсидії, а страйки обмежать. Влада готує новий КЗпП. Що у ньому ...

Напередодні Дня працівника Освіти сертифікати...

Роналду обізвав арбітра "засранцем" під час матчу "Барселона" - "Реал" ВІДЕО

27 жовтня 2013
Лідер мадридського "Реала" Кріштіану Роналду привернув до себе увагу в іспанському "класико" з "Барселоною".

Камери одного з каналу зняли, як футболіст називає "засранцем" арбітра зустрічі Альберто Ундіано Мальєнко.

Гнів португальця викликало те, що суддя не призначив пенальті після зіткнення Роналду із захисником каталонців Хав'єром Маскерано на 79-й хвилині.

За це футболіста було покарано "гірчичником". Додамо, що матч завершився перемогою Барси з рахунком 2:1. На 19-й хвилині рахунок відкрив Неймар, а Алексіс Санчес подвоїв за дванадцять хвилин до кінця основного часу. А на третій компенсованій хвилині Хесе забив гол престижу.

Додамо, що тепер "Королівський клуб" відстає від лідируючої "Барси" на шість очок. Нагадаємо, Роналду підписав новий контракт з "Реалом" і зароблятиме в Мадриді 17 мільйонів євро щороку.